Günlerden pazar ve ben evde oturuyorum?

Sizce tek başıma bir kafeye gidip bişeyler mi içiyim, yoksa evde yatıp arada bir ders mi çalışıyım? Yani daha önce tek başıma gidip bir kafede hem bişeyler içip hem de ders çalışmıştım. Ama bugün çok kararsızım, gidicek sakin bir yerler önerebilir misiniz bana? İstanbul Avrupa yakasından olsun mümkünse :))

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Eline bir kitap alıp deniz kenarında oku sadece birkaç sayfa sonra bir simit ve çay al ardından kendince birseyler karala kağıda bir iki foto çek kalk ve yürüyüşe çık. Zamanın varsa huzur evine uğra yaşlılarla selamlasip sohbet falan biraz gülümse onlarada biraz kitap oku. Sonra tekrar deniz kenarına git martıları tekneleri izle daha sonra akrabalarına veya arkadaşlarına uğrayıp bir kahvelerinı iç ve eve gidip annene ailene sarıl onları öp duşunu al yemegini ye ve tv nin karşısında uzan..😀😀 nasıl ama😀😀

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Tahtakale de ağa kapısı bir Cafe var orayı önerebilirim aklıma ilk o geldi sakin sessiz ben bir kaç kez kafa dinlemek gitmiştim güzel. önümüzdeki hafta tekrar gitmeyi düşünüyorum kardeşimi de alıp tarihi yarım adayı gezdirip gitmek iyi olur

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Yanzlk zorr

0|0
    0|0
  • Bebek iyidir 😂

0|0
    0|0
    • 1ay

Sürekli o çevrelerdeyim zaten farklı yerler istiyorum

• 1ay

Ozaman karşıya geç bağdat cad mükemmel sonra biraz geri gel şato kafeye otur takıl

• Ders çalış 😀

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ders çalış

0|0
    0|0
    • 1ay

Tüm haftam ders çalışmakla geçti zaten sakin loş bir ortam bulursam eğer oraya gidip hem kahve içip hemde ders çalışabilirim

• Ben de yeni uyandım. Ders çalışacaksan kütüphaneye gidebilirsin

0|0
    0|0
  • Sevgilin felan yok herhalde :)

0|0
    0|0
    • 1ay

Sevgili kullanmıyorum asadfgshjd

• 1ay

En güzeli 😂 sakina bulaşma hayatini yasa kafanı dinle kariyerin hakkinda yapacaklarini düşun ;) sinemaya gidebilirsin guzel aksiyonlu bir film kafani daha iyi yapar sonra sicacik bir cikolata icebilirsin :)

• Starbucks

0|0
    0|0
Yükleniyor...