Babanızla aranızda geçen en ilginç ve komik diyalog neydi?

https://eksisozluk.com/yaran-baba-sozleri--1228727?a=nice&p=1
*******************************************************************************************************
soj* babasına yemek hazırlamıştır. yemeği yiyen baba:
-çok büyük samimiyetle söylüyorum... hayatımda maruz kaldığım en büyük zulümlerden birisi oldu bu.
*******************************************************************************************************
evin köpeği akşam yemeği esnasında salonun ortasına sırt üstü afedersiniz tam manasıyla dal testis yatmıştır. baba bir an döner köpeğe doğru bakar ardından...
- donu monu yok mu bunun?
a=baba arabayla istanbula gideyim diyorum bu haftasonu
b=boluya kadar gidersin
a=sonra?
b=bolu devlet hastanesi yogun bakım
0 yaşına yakın anne ve baba konuşmasından alıntıdır ;
anne : dükkan açık bey, kapat hihi :)
baba : ölü evinin kapısı açık olur hanım
çocuk : ?
kardeşle evde yalnız kalınmış, her kardeşin klasikleşmiş atraksyonu kavga başlamıştır. sırayla birbirimize tokat atıp en uzağa kaçma çabasındayken dış kapıdan tekme sesi gelir. ikimiz birden irkilerek aptal aptal birbirimize bakarız. scientific, abi olmanın verdiği sorumlulukla hemen kapıya koşar ve seslenir:
+ kim o?
elinde bir sürü poşet olan pazar yapmış ve kan ter içinde kalmış babanın sinirli sesi duyulur
- evin eşşeği çiçeğine koyim aç kapıyı aç
hafif kilo alan arkadaşıma babası;
- bu ne lan göbeği salmışsın?
- ee baba göbeksiz erkek balkonsuz eve benzer :)
- balkondan eve girip çıkanı göremezsin ama!!!

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

• Hadi sana bir fıkra anlatayım da gül... Mecnun çölde ve dalınç halinde dolaşıyor; "Leylâm Leylâm.." diyerek inliyormuş kendi kendine. Bu ara bir adamın önünden geçmiş. Adam namaz kılıyormuş. Bozmuş namazı hiddetlenmiş, başlamış Mecnun'a bağırmaya: "Bre densiz adam, sen nasıl insansın? Kör müsün? Namaz kılıyoruz burada.. Namaz kılanın önünden geçilir mi?" Mecnun cevap vermemiş. Adam daha da sinirlenmiş
    "Bari konuş Allah'tan korkmaz ne susuyorsun?" Mecnun, kükremiş: "Hadi ben Leyla'nın aşkıyla seni görmedim. Sen Mevlâ'nın aşkıyla beni nasıl gördün?". Adam şok, iptal, vefat ha ha ha ha ha ha... Anladınız mı? Hani Leyla'nın aşkından kör olmuş. Adam ise mevlaya aşık değilmiş. O yüzden kör olmamış. Yarıldım gülmekten. Yerlerdeyim. Çok komikti. Sen niye gülmüyorsun? Anlamadın mı? Tekrar anlatayım mı? Gül hadi... Komikti dimi? . Biliyorum.. :p Gerçekçi olmak gerekirse komik değildi. Espriyi anlattıktan sonra gülmeyince, inadına gülmesi için espriyi idrak ettirmeye çalışan insan tiplemesi. Tam da bu duruma düştüm. Babama fıkra anlattım, anlatmaz olaydım. Bir de bana "Gülmüyorum, niye işgence çektiriyorsun." demesi beni iptal etti. O gün bugündür, fıkra anlatma taraftarı değilim 😏

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

Kızlar Ne Diyor 5

• şu an aklıma gelmedi

1|0
    0|0
  • Sondaki uber iyimis ahahaha😂😂

1|0
    0|0
  • Babamla pek konuşmam

1|0