Babam bir sapık ne yapacağım?

çok ciddiyim ve utanarak yazıyorum
pasif bir sapık ve psikolojisi bozuk.
yıllardır böyle ve bişey yapamıyorum sadece gözleriyle taciz ediyor çünkü.
ben lisedeyken sürekli vücuduma bakardı, izlerdi bişey diyemezdim tabi kızacak diye çok sinirli çünkü.
yazın ben dışardan eve gelirken o balkonda olurdu göğsüm görünüyor mü diye üstten bakardı kafasını uzatıp her seferinde anlardım.
sarılırken sımsıkı sarılır belimin etlerini sıkar. geçen bir elbise aldım giydim bana yiyecekmiş gibi baktı üstüne utanmadan ağzından kaçırdı "yanlış anlama kızımsın" dedi ama anlaşılıyor işte bakışından masum bir bakış değil o. kıçıma bakıyor, izliyor. dar giyinmiyorum da normalim. tabi dar giyinmem de öyle bakmasına bahane değil. neyse...
ondan hep uzak durmaya çalışıyorum artık çok yıprandım burama kadar geldi , çok baskı altında hissediyorum onun bakışları yüzünden cinsellikten bile soğudum. onu geçtim artık annem bile anlamaya başladı bakışlarından anlıyorum ama kabullenemiyor konduramıyor ve korkuyor biliyorum. elim kolum bağlı. :'(

bunları benim yerimde olsanız siz de anlarsınız ve buna yorarsınız. ben hiç bir baba görmedim böyle davranan. yemin ederim zihniyetim ve kalbim pis değil cidden tavırları çok anormal ve göze batıyor.

evlenip gitmek istemiyorum bunun için ama ne yapacağımı da bilmiyorum başka. çok kötüyüm :'( napıcam?

0|0
27|36

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ahlaksiz pislik bir baban var kac yasindasin arkadasinla ayri eve cik annenle konus bu durumu bunu yasayan insanlar var boyle davranan psikolojisi bozuk babalar da var yalniz hissetme ama lutfen sikayet et tedavi sart kendi kizina boyle davranan neler yapmaz Allah hep yaninda merak etme..

0|0
    0|0
    • 1ay

sağol :'( yaşım 22

• 1ay

Seneye halk egitim merkezine git okulu kacta biraktiysan ordan kayit ol kitaplar cok basit incecik sinavlar da kolay okulu 2 yilda bitirirsin kolayca 24 25 gibi univ kazanirsin universiteyi baska yerde oku veya unive yakin devlet yurdunda kal okulunu bitir meslek sahibi ol evlenmek gibi bir hata yapma yagmurdan kacarken doluya tutulursun kendi hayatini kur güclü bir kadin ol sonra ev tutarsin meslegi eline aldin mi evlenecegin kisiyi sen secersin kadinlar kendi ayaklari ustunde durabilmeli anneni arada sirada arayip sorarsin univ okurken bir yandan part time ise gir ama guvenilir bir yerden belli bir kurum starbuck , mcdonald, kitapci vs gibi yerlerde calis harclik cikarirsin cok gencsin hicbirsey icin gec degil bu yil bir yandan calis para biriktir bir yandan okulu nerde biraktiysan internetten o kadar takip et asama asama sana fikir verebillirim

Erkekler Ne Diyor 35

• babanı tanımadan acıkcası yorum yapmam büyük ihtimal yanlıs anlıyorsun baban senin seviyor büyük ihtimal fakat babandan süpheleniyorsun saçma bir düsünce annen ne diyor bu konu hakında? ve kaç yasındasın

0|0
    0|0
  • Mümkün olduğunca kapalı giyin evde. Sapıklığın bir tedavisi yok ve annen yokken babanla yalnız kalma.

0|1
    0|0
  • Eğer yazdıkların ciddiyse, sanıyorum ki polis sana bu sayfa üzerinden bir şekilde ulaşır çünkü sorunun linkiyle beraber şikayet de bulundum. Site yönetimi boyle bir durumda kullanıcı bilgilerini ve ip adresini severek verecektir. Böyle adamlar cezasız kalmaz, tacizci baba olmaz, cezasını çeker.

0|0
    0|0
    • 1ay

yapma nolur yaktın beni ya

• 1ay

benden haberi olmaz değil mi khalsa?

• 1ay

Tamam anladım çok şükür ya bir an ödüm koptu

• Allah o adamın binbir türlü belasını versin, kızın o senin elin kızı bile değil! Yanlış anlaşılmasın el kızına bakabilir demek istemiyorum ama kızına daha özenli olmalı insan. Allah seninde yardımcın olsun...

0|0
    0|0
  • imkanin varsa egitimine yurtdisinda devam et ve boylelikle oradan uzak olmakla beraber yeni bir hayat kurabilirsin...

1|0
    0|0
  • Guvenebilecegin bir arkadaşınla ev tut. Ama herşeyden önce iyi bir mesleğin olması iyi olur. 1700-1800 maaşla 2 kişi rahat gecinirsiniz.

1|0
    0|0
  • Evlenip git sen en iyisi. Böylece "baba" hem bakıyor hem istemiyor şeklinde sürekli iğneleyici ve aşağılayıcı cümleler kurmazsın kendince. Baba konduramıyorsa neden onu rahat bırakmıyorsun ve sürekli olayı deşme halindesin. Yok eğer babaya çok kızgınsan neden ateşi alevlendiriyorsun sorularınla buralarda? Baba senin özel bölgelerine senden izinsiz dokunuyor mu? Bunu yapıyorsa ihbar et

0|0
    1|0
  • Senin o babanın var ya neyse.

2|0
    0|0
  • erkek arkadaşın veya eş adayı varsa evlen maalesef ülkemizde son yıllarda ensest ilişkiler sıklıkla belirmeye başladı toplum olarak psikolojimiz bozulmuş sosyo yapımız değişmiş çok üzüldüm böyle bir durum aile bireylerinden birine antalmazkide dediğim gibi kurtulmanın tek yolu evlenmen

0|0
    0|0
  • Çabuk babanı psikatriye götürmeye ikna et hatta gidebiliyorsan sende git yoksa senin psikolojin alt üst olacak intihara kadar gidebilirsin

1|0
    0|0
  • Hemen karakola gidiyosun olayi anlatiyosun devlet sana sahip çikar kadin siginma evine ya da seni bir yurda yerleştirirler.. lutfen hemen git şerefsiz bir insan olarak yaşiycağina namusunla kendine saygili ve barişik bir insan olarak yaşa eger çekindigin bişey varsa sana her turlu yardimci olurum

0|1
    5|0
  • Nice babalar var kizini kirleten. bence evlen kurtul. baban degil kocan bakarsa mutlu olursun o zaman. cünkü bunu istersin. ama baba olunca istememen gayet normal.

1|0
    0|0
  • Bence evi terket o evde 1 sn bile durma. O nasl babaymış lan :(

1|0
    0|0
    • 1ay

gidecek tek bir yerim bile yok

• 1ay

Vallahi benım kanım dondu kardeşim diycek birşey bulamıyorum. Bol bol dua et. :(

• 1ay

ederim :(

• Mümkün olan ilk zamanda ayrıl ve kendi yaşamını kur. O güne kadar olabildiğince politik davranıp sana zarar vermesine engel ol

0|0
    0|0
    • 1ay

Bunu kizin yasindaki kizlara asilan sen mi diyorsun sapik herif?

elderus 7 Xper Yaş: 43 eig 3% 1saat
      sağlam giderin var demekki veletler bile kayıtsız kalamıyor sana

• 1ay

@Kevin84 canım başka gönderileme yazmayasın diye engellerim seni umrunda olur ya da olmaz. bu cevabı verdiğim 20 li kaşlarda kadın bana 5 yaşında çocuklar bile sarkıyor demiş ne diyim ona senle alakasız tek bir yerde yorumunu görürsem engellerim

• 1ay

iste toplumumuzda barinan serefsiz sapik zihniyetlere ornek...
      Hicbir sebep senin sapik olmani mesrulastirmaz...

• Çok zor bir durum. İnsan nasıl kızına boyle seyler hisseder aklım almıyor.

0|0
    0|0
  • saçma sapan birşey yapma : onu öldürmek veya sırf ortamdan uzaklaşmak için biriyle kaçmak gibi... bunlar sana zarar verir daha çok. en mantıklısı ekonomik özgürlük bence

0|0
    0|0
  • Ona baba deme çünkü babalar kızlarına kötü gözle bakmaz

0|1
    0|0
  • kaç yaşındasın üni felan git kurtul

0|0
    0|0
  • şerefsizliktir

0|0
    0|0
  • icim karardi ya cidden allah sabir versin

0|1
    0|0
  • Üniversite?

0|0
    0|0
    • 1ay

çalışıyorum... ama yetmiyor maaş

• 1ay

Farklı bir şehire gitmen iyi olur. Kurtulursun o sapıktan

• oha be!

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
  • oha nasıl bir baba ya insan degil ayrı bir eve çıksan

1|0
    0|0
  • BÖyle babanın.. annene anlat

0|0
    0|0
  • Ben şok :O

0|0
    0|0
  • yaş kaçtı?

0|0
    0|0
  • Allah yardimcin olsun ne diyebilirim

0|0
    0|0
  • yemeğine şap at bişey kalmaz

0|0
    0|1
  • Benim de peder bey sapıktı. İğrenç bir durum. Bana karşı değil ama diğer Kadınlara karşı sapıklığı her insanı seks objesi olarak görme potansiyeli vardı. Sürekli p*rno film falan izlerdi. Allah yardımcın olsun. bir de bayansın sen. Yerinde olsam üniye gidip ya da Evlenip o evden bir an önce uzaklaşırdım.

0|0
    0|0
    • 1ay

Keşke yapabilsem param yok..

• 1ay

gidecek yerim yokki.

• 1ay

olur

• Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 26

• Allah bana o gücü verir birgün umarım böyle çaresiz çıkmazda olan insanlar için insan gibi yaşayacağı bir kurum açmak istiyorum. Kadin sığınma evine git desem diyemem çünkü orasida bin beter ne diyim 😒 Allah bir yol gosterir umarim

2|0
    1|0
    • 1ay

Nolur böyle bir yer aç ya

• 1ay

Ins.. Tek hayalim de bu hergun sokakta onca çaresiz insanla karsilasmaktan ben yoruldum. Maddi kaynaga ulastigim bir gun mutlaka açıcam

• Canim benim sen güçlü ol ve dar seksy şeyler giyinme şimdilik. Inşallah iyi birini bulup evlenirsin. Ben senin yerinde olsam baba niye öyle bakiyorsun derim, ciddi ama saldirmicak bir halde. Hala devam ediyorsa ben olsam Polise giderdim bişeyler yapardım yani. Hayatın boyunca böyle bir Hisle mi yaşamak istiyorsun? O sapik Adam babalik yapmiyor sana.

0|0
    0|0
  • Ya of lanet olsun soyle insanlara. Nolur cok dikkatli ol bir sey yapmasin sana 😔😔 aklima hicbir cozum gelmiyor maalesef evlen kurtul ya da ailen izin vermez belki ama ekonomik ozgurlugunu kazan isleri bahane et kendi evini kur kurtul

1|0
    0|0
    • 1ay

yapamaz merak etme sadece gözleriyle taciz eder psikoloji bozar.. bişeyler yapıcam sağol :/

• Bizde de sapık enişte vardı foyasını ortaya çıkardım teyzenden uzaktuttuk şimdi tek başına yaşıyor evınde

0|0
    0|0
  • Yanlış anlıyor olabilir misin? Hani açık giyme falan diye bakıyordur belki öyle birşey olabilir mi yoksa cinsellik düşündüğüne eminmisin.. Eğer eminsen heen ayrıl o evden ve O pislik adamla da yakın olma merhaba merhaba o kadar

0|0
    0|0
  • Çok üzüldüm ya uni mi okuyorsun?

0|0
    0|0
    • 1ay

hayır okumuyorum çalışıyorum ama maaşım hiç bişeye yetmez ayrı eve çıkamam yani :'(

• 1ay

umarım okuyabilirim hep bir sorun çıktı karşıma

• 1ay

Olsun duanı ibadeti eksik etme ayetel kürsüyü çok oku. Ne olacağı belli olmaz yani ALLAH korusun. Hemen ders calismaya başla işi bırak

• Öz baban mi bunlari yapan?

0|0
    0|0
  • of Allah kolaylık versin ne diyim ya :(

0|0
    0|0
  • allah belasını versin

2|1
    0|0
  • annenle bu durumu görüş

1|0
    0|0
  • Hasta mısın Nesin?

1|0
    1|1
  • annenle bunu konus ve annenle beraber bir cozum yolu arayin, uzgunum😐

0|0
    0|0
  • Kıyamet alametleri yuh diyorumm kaç kurtar kendini o evden hatta annene de anlat

0|0
    0|0
  • inanmıyorum trollüyosun

0|0
    0|0
    • 1ay

ekmek kuran çarpsın yemin ederim değilim.

• ayrı bir eve çıkma imkanın varmı?

0|0
    0|0
    • 1ay

hayır param yok

• 1ay

yıllar önce söyledim ama her anne gibi inanmak istemedi sana öyle geliyordur dedi

• 1ay

tekrardan al karşına ciddi bir konuşma yap inanmak zorunda başka seçenek yok

• Öz babam mi

0|0
    0|0
  • Kaç yaşındasın? Farklı bir şehirde çalışma veya okuma imkanın var mı?

0|0
    0|0
    • 1ay

yok malesef :'( yaşım 22

• 1ay

Aklıma başka çözüm gelmiyor ne yazık ki. Aynı şehrde olsak yanıma alrdım valla. Allah yardımcın olsun.

• 1ay

Sağolasın

• Sığınma evine git. Evlenmek yanlış tercih olur

0|0
    0|0
  • Allahm dünya nere gidio

0|0
    0|0
  • Benimki de ayniydi geberdi gitti

0|0
    0|0
  • Öz bir baba bunu nasıl yapar imkanın varsa o ortamdan uzaklaş derim

0|0
    0|0
  • evden kaç sevgilin yok mu kurtarsın seni

0|0
    0|0
    • 1ay

malesef yok yokkkk :'(

• 1ay

Sevgili bulmak çözüm değil yağmurdan kacarken doluya tutulabilir o an ki can havliyle yanlış kisiye yonelebilir bu çözüm değil anca kosteklik olur

• 1ay

yani o da var efendi birini bul

• bir kadınla birlikte olmalısın

0|0
    0|0
  • Bencede ilk once seni cok seven, sende cok sevdigin biriyle evlen uzaklas o evden... Annene birsey belirtme bence gururu kalbi kirilir

1|0
    0|0
    • 1ay

aahh annem en çok ona üzülüyorum...
      kolay çıkmıyo o kişide karşısına insanın her yer eğlenmek isteyen insan dolu :'(

• 1ay

Evet cok haklisin. Ne diyeyim :( Sabret, Dua et... Allah senin ve annenin yardimcisi olsun. Oyle biri karsina cikana kadar isinde gucunde ol kafayi baska seylere ver. Elbet birgun gecer. Kurtulmak icin sevmediginle evlenme pisman olursun..

• 1ay

Sağol sende haklısın :/

• Öncelikle şikayet etim diyen arkadaştan ötürü bir korkun olmasın reşitsen polis bu konuda senin şikayetin olmadan hiçbir şey yapamaz.

0|0
    0|0
    • 1ay

zaten ismimi vermezlermiş yani ihbar eden kişiyi söylemiyorlarmış

• Bir an ben yazdım sandım benim durumda aynı burdaki mallar trol diyor her b. oka

0|0
    0|0
    • 1ay

boşver başlarına gelmediği için anlayamıyorlar mal değiller salla :/
      oofff off

Yükleniyor...