Babasindan nefret edenler?

Kucuk yasta annemi kaybettim babam hep despot biriydi otoriter cocuk, kadin doven biriydi. Ben 11 yasinda iken yurtdisina cikti sonra 18 yasinda gordum yanina gittim tabiki bu arada annemide kaybetmistim. Onu hic sewemedim nefret ettim ediyorum. bize deger vermedigi icin tarifsiz bir nefret vAr icimde. Musluman inancim da var ama onu sewemem halen ayni ewde yasiyoruz (ewlenemedim hic bir erkegi sewemedim) bundan onu sorumlu tutuyorum. Yani napmaliyim sizce. Yuzunu gormek istemiyorum.

0|0
1|20

En İyi Erkek Görüşü

• Valla ne desem olmaz senin baban sen yasamissin herşeyi kimse iç ailenin detayları yasadigin duyguları bilemez. Benim kini ben 10 yildir görmüyorum zaten adam bile değil s. erefsizin teki

1|0
    0|0
    • 1ay

Keske hic gormesem benden uzak olsa. Midem bulaniyo

En İyi Kız Görüşü

• Calisiyorsan ve kendine güveniyorsan kendine ayri bir ev tut ve cik. Onca sene yanliz birakmis, simdi olmasada olur.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Babanla iyi bir ikili olup onunla keyifli zamanlar geçirmeye çalış ne de olsa o senin baban sana olan sevgisini açığa vurması için sen ona sevgini göster onu sevdiğini ona değer verdiğini onu sevmiyorsan da ona değer ver onunla birşeyler yap dışarı çıkın gezin eğlenin bir bakmışsın hiç farketmedigin bir anda karşına gönlünün prensi çıkıverdı o zaman evlenip yeni bir sayfayla mutlu mesut yaşarsın:))

0|0
    0|0
    • 1ay

Yok sewmedihimi biliyor onunla birak disari cikmayi ayni odada olmaya tahammulum yok. Indallah karsima sewebilecdgim biri cikarda kurtulurum bu azaptan

• 1ay

Dile kolay demisler.

• 1ay

dogru demişler.

• ben nefret etmiyorum kendısınden tiksiniyorum

1|0
    0|0
  • Dostum benim de babam öldü annem yaşıyor tamam Allah rahmet eylesin ama babam çok çektirdi bize o yüzden anlıyorum seni

1|0
    0|0
    • 1ay

Şimdi yaşınız kaç acaba

• 1ay

Zaten calisiyorum. ewe bakan benim

• 1ay

O zaman hiç durma bence

• Erkekler ile ilişkiye girip evlenemediysen bu seninle alakli bnce. her turlu uzak kaliyorum diyorsanda bir psigoloka git bnce. degirmenin suyu kurumadan unu elemek lazim.. En güzel yaşlarimizi değerlendirmek lazim..

İnş düzgun birisi cikar karsina sen veya siz. Ailenden ornek alip ona gore davranirsiniz çocuklariniza..

Yaşin bnden buyuk

yanlişda anlama lutfen

abla diyeyim
    .

0|0
    0|0
  • sadece o değil
    tüm sülaleyi

1|0
    0|0
  • ee benimki de çok farklı değil.

1|0
    0|0
    • 1ay

Hayat ne aci bazilari ise ne kadar sansli

• 1ay

benim de kızım var işte öyle bir baba olmamaya çalışıyorum. napalım. sen de evlenirsen çocuğuna baba seç.

• nefret etmiyorum ama şikayetçiyim

1|0
    0|0
  • ben de sevmem gorusmem kendisiyle.. zor is.

Allah yardimcin olsun

1|0
    0|0
  • nefret edecek bir baban var.

1|0
    0|0
  • Ayrıl o evden

1|0
    0|0
  • Evlen bence

1|0
    0|0
  • Bu yasa kadar çoktan çözüm bulmaliydin.

0|0
    0|0
    • 1ay

Lottoyu kazanmak sanirim còzum

• 1ay

Ikiside var ama
      Yetmiyor.

• 1ay

Cesaret mi eksik? Ben de kötü bir aile ortamında büyüdüm. Kavga gerginlik eksik olmazdı. Ama şimdi iyi bir aile babası olduğumu düşünüyorum. Cesur ve güçlü olursan hem kendini hem de kardeşlerini kurtarabilirsin.

• Kendi hayatını kur, türkiyeye yerleşip..

0|0
    0|0
  • Psikiyatri ye git bence. En iyi fikir ve çözümü orada bulursun. Konu ciddi.

0|0
    0|0
    • 1ay

Gittim hayatina birini almaya calis EMDR yaptir dedi. Nasihate ihtiyacim yok icim deismiyor napim

• 1ay

Allah yardim eder insallah.

• 1ay

Amin, tabi bunlar hep imtihan ama bence hafif bir antidepresan bu konuları bilinç altının karanlık noktalarına yollar ve daha az hatırlamanı sağlar. Boşvermişlik seviyen artar.

• Sen pek sevmesende seni sevecek bir beyfendiyle hayatını birleştir.

0|0
    0|0
    • 1ay

Insallah ama tahammul edemiyorum. Yalniz yasamak istiyorum o da olmuyo Allah yardim etsin

• 1ay

Allah yardımcın olsun.

• 1ay

Saol amin

• Evlnmen lazım...

0|0
    0|0
    • 1ay

Tamam insallah Allah yazmissa cikar karsima dimi

• 1ay

Ok hayirlisi olsun ne diyim

• 1ay

Olsun :) niye gizlisinki sen ya :))

• nefret edilecek baba olması çok kötü

0|0
    0|0
  • Bu yaştan sonra ne bir erkekle nede erkeksiz yapamazsın. İkisi arasında sıkışıp kalmış bir psikolojin var.

0|0
    0|0
    • 1ay

Son 15 yildir boyle

• 1ay

Olsun bakalim

• 1ay

Ben mutlu edrrim seni

• Ben nefret etmem öyle durduk yere.

0|0
    0|0
    • 1ay