Ailemden nefret eder oldum?

Çocukluğumda bu yana sürekli olarak ailemle çatışma yaşıyorum. Ağlamaktan üzülmekten yoruldum artık. Toplum içinde rezil edilmekten yapmak istemediğim şeyleri bana zorla yaptırmalarından bıktım.Öz olduklarına bile inanamıyorum bazen. En ufak şeyde beni aşağılıyorlar. İnsan kendi evladına böyle yapar mı?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Biraz daha dayan. Çalışıp kendin kazan.

1|0
    0|0
    • 28gün

Kızdıkları diğer konuda bu zaten benim ne düşündüğümü bilmeden kafalarında birsürü senaryo yazıyorlar. Paraları yüzünden değer verdiğimi onun dışında onlara iyi davranmadığımı sanıyorlar.

Erkekler Ne Diyor 2

• Onlarla konuş açık açık. Burada yazdıklarını yüzlerine söyle. Kaç yaşındasın bilmiyorum. Ekonomik özgürlüğüne kavuştuğıunda ayrıl o evden. ya da dedenin yanına git. Çekilecek gibi değil vallahi.

1|0
    0|0
  • Konuşsana..

1|0
    0|0
    • 28gün

Anlayacaklarını sanmıyorum. O kalıba girmişler artık birşeyler değişse bile düzelmiyor.

• 28gün

bir şans ver konuş.. eğer anlamazlarsa o zaman yap yapacağını.. fazla üzülme.. onlardan koptuğunun farkına varmalarını sağlamalısın

Kızlar Ne Diyor 1

• Benimde ayni kardesim.. neler yapiyolar mesela ve kac yasindasin?
    Ben 23um bu yasta bile problemleriyle aglatiyolar

1|0
    0|0
    • 28gün

En basitinden birşeye moralim bozulduğunda iyi misin ne oldu gibi sormak yerine kime tavır yapıyorsun diyerek tartışma yaratıyorlar.

• 28gün

Benimde bu sekilde benzer ama benim durumum daha vahim. Normalde nasilsiniz Peki? Eger normalde iyiseniz takma derim

Yükleniyor...