arkadaşlar merhaba bunu yazarken utanıyorum ama aklıma burası geldi içimi dökmek istedim. ben ilkokulu çok güzel geçirdim her anlamda çok sıkıntısız bir dönemdi son sınıf hariç ve çok hiperaktif, konuşkan, sevecen bir çocuktum. gel gelelim ki liseye, 9. sınıfta yaşadığım saçma olaylar psikolojimi derinden etkiledi ve çok farklı bir kişiliğe büründüm. insanlardan korkar onlarla konuşamaz hale geldim içime kapandım. 11-12. sınıflarda bunu yendim arkadaş edindim derken bu sefer de lise bitti üniversiteye başladık ordaki arkadaşlarımla kopmak zorunda kaldım arkadaş grubumuzda sadece ben istanbula düştüm ve burda tanıdığım 1-2 kişi hariç kimse yok olanlar da uzak hep beraber olamıyoruz. diyeceğim o ki adaptasyon sorununu fazlasıyla yaşıyorum. marmara üni göztepe kampüsünü bilen bilir çok kalabalığız aslında ama kimseyle tanışamadım bu durumu nasıl aşacağımı bilmiyorum. yurt odasında oturmaktan çok sıkıldım ki oda arkadaşlarımla da iyi anlaşıyoruz aslında. kadıköye çok yakınken geldiğimden beri 5-6 kez gitmişimdir ancak. durum bu. umarım anlatabilmişimdir durumu. teşekkürler şimdiden.

0|0
12

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...