arkadaşlar merhaba bunu yazarken utanıyorum ama aklıma burası geldi içimi dökmek istedim. ben ilkokulu çok güzel geçirdim her anlamda çok sıkıntısız bir dönemdi son sınıf hariç ve çok hiperaktif, konuşkan, sevecen bir çocuktum. gel gelelim ki liseye, 9. sınıfta yaşadığım saçma olaylar psikolojimi derinden etkiledi ve çok farklı bir kişiliğe büründüm. insanlardan korkar onlarla konuşamaz hale geldim içime kapandım. 11-12. sınıflarda bunu yendim arkadaş edindim derken bu sefer de lise bitti üniversiteye başladık ordaki arkadaşlarımla kopmak zorunda kaldım arkadaş grubumuzda sadece ben istanbula düştüm ve burda tanıdığım 1-2 kişi hariç kimse yok olanlar da uzak hep beraber olamıyoruz. diyeceğim o ki adaptasyon sorununu fazlasıyla yaşıyorum. marmara üni göztepe kampüsünü bilen bilir çok kalabalığız aslında ama kimseyle tanışamadım bu durumu nasıl aşacağımı bilmiyorum. yurt odasında oturmaktan çok sıkıldım ki oda arkadaşlarımla da iyi anlaşıyoruz aslında. kadıköye çok yakınken geldiğimden beri 5-6 kez gitmişimdir ancak. durum bu. umarım anlatabilmişimdir durumu. teşekkürler şimdiden.

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Bir iki ay sonra insanlarla kaynaşmaya başlarsın. İlk günler böyle olması normal. Kendine 1 tane içine kapanık olmayan, girişken, merhametli bir dost edin, muhtemelen o seni ayağa kaldıracaktır. Umarım en kısa zamanda bu durumun içinden çıkarsın, zaman böyle geçmez :)

0|0
    0|0
    • 1ay

ben de öyle olduğunu biliyorum tabi ki ve benim sorunum arkadaş edinememek, yine de düşünceni belirttiğin için sağol :)

• 1ay

Şimdilik 1 tane edinmeye çalış, ama o insanı iyi seç, ondan sonrası gelecektir zaten :) Aynı durumu ben de yaşadığım için bu öneriyi veriyorum :)

• Atlatman çok zor ama zamanla atlatırsın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Öncelikle bunun sürekli olacagini kabul etmen gerek. İlkokul-ortaokul baskadir lise baskadir üniversite baskadir. yani sürekli degisir bunlar. üniversitende bitecek orda da ömür boyu kalmayacaksin. sonra is hayatin olacak yeni insanlar olacak. sonra evleneceksin yine yeni insanlar taniyacaksin. yani bu surekli degisecek. bence sendeki sorun yenisine alisamamak degil eskisine cok alismak.

1|0
    0|0
Yükleniyor...