Başınızdan geçen en saçma ama bir okadar da komik olan bir olay?

Hepimizin basından gecen komik sacma anıları vardır ☺ Cevap verinde gülelim azcık😆

0|0
1|6

Erkekler Ne Diyor 6

• 18 yasinda 1 hafta kala hastalanmistim doktora gittigimde cocuk doktoruna sıra verdiler. Sizin sisteminizi skyim cocukmuyum ben desemde sistem kabul etmiyo dediler. Sakallar falanda uzun iceri girdim doktor bana bakiyo ben doktora.

1|0
    0|0
  • eski sevgiliminin abisini dovmekdi sanırım

1|0
    0|0
  • ilk okulun ilk günleri okuldan kaçıp ana okuluna giderdim
    daha vardırda aklıma gelmiyo şimdi

0|0
    0|0
  • valla benim aklimdan gecen ilk kick boks musabakada ring de dovusurken dayak yedimi bildim halde hayal dovusmeyi denemkti :)

0|0
    0|0
  • 5 yıl önce aşık oldum ve hala aklımda 😄😄😄 ağlancak halime gülüyorum ben, sizi bilmem 😊😀😃😄

0|0
    0|0
    • 1ay

banada öyle bişey olmustu. Ona karsi sevgim hic bitmicek sanmistim ama taki karsima ondan daha iyi daha saf birileri cikana kadar..

• 1ay

o kadar kişi çıktı karşıma ama hiç birinde hissetmedim bunda hissettiğimi 😄

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Stajımın son yılıydı, 4 yaşında bir ögrencimiz vardı, evi okula cok yakindi firsat bulduğu an eve kacardi. Bir teneffüs arası bir baktım gülnihan yok, kosarak kapıya dogru gidiyor 😄 Bende pesinden kosuyorum ama, tam kapıya yaklastik o önde ben arkasindayim o ara kapidan cikti koskoca demir kapıyı suratıma kapatması bir oldu 🙈 Bildiginiz kapiya kafa atmis gibi oldum ama zonkladi resmen geriye sendelendim falan, bende hic taviz vermiyorum tabi 😄 Görenler, ögretmenler falan kostu ama ben gurur yapip elimi rte gibi kaldirip sorun yok diyip, nasil sinifa yürüdüğümü bilmiyorum. Herkese rezil olmustum 🙄 Onlar icin cok komikti kac gün anlattilar ama benim icin rezillikti 😄 Şu an gülüyorum o halime 😄

0|0
    0|0
Yükleniyor...