Kızlar, Sizce ne yapmalıyım?

Bizim okulda bir kız var yan sınıfta ve kız böyle yaşadığım şehirdeki bir avmnin sahibi hep şımartılarak büyütülmüş biraz da takipçi sayısı fazla bana bişey olmaz diye herkese bağırıp çağrıyo bana da bağırdı bu sınıftan git diye bende çıkmıyorum diye bağırdım ve şimdi benle böyle nazikçe konuluyo ama yine de biraz korkularım var

1|0
13

Kızlar Ne Diyor 13

• Boşver bence konuşma gitsin

1|0
    0|0
    • 26gün

Yok konuşmuyoruz sataştığıda napmalıyım onu merak ettim

• 26gün

Yorumun için çok çok saol bu arada

• 24gün

Önemli değil kuzum

• Alttan alma

0|0
    0|0
    • 26gün

Yok asla o kendi tarafına çekemeyip kıskandığı insanlara böyle yapıyo zaten

• Adini feriha koydum.

0|0
    0|0
    • 26gün

Gelir seviyelerimiz aynı sadece ben şımartılarak büyütülmedim ve kimseye durup dururken bağırmadım yorumun için çok saol

• zenginse napcak olm manyak misiniz 😄

0|0
    0|0
    • 26gün

Gelir seviyemiz aynı kanka kdnekdnkdnf

• Uzak dur hic Bulasma biseu olmaz

0|0
    0|0
    • 26gün

O bulaşıyo zaten ama uzak durmaya özen gösteriyorum

• Allahtan başka kimseden korkma, kızla illa saç baş kavga etmenize gerek yok ama haklı olduğunu düşünüyorsan çekinmeden tak tak istediğini söyle. Bu arada yaşını merak ettim

0|0
    0|0
  • Niye korkuyorsun ki?

0|0
    0|0
  • Neyden korkuyon

0|0
    0|0
    • 26gün

Ya şimdi bu kızın biraz çevresi var bide diyo ki hep benim babamın kim olduğunu biliyo musunuz kimse kim beni babası bağlamazda çevresi olması ve o çevrede beni rezil etmesinden korkuyorum sınıfın ortasında benim için demiş ki ben o kızı svmiyorum falan demiş

• 26gün

Tabi ben gidip kasıtlı olarak karışmam ama kendi karışıyorsa fena eğlence çıkar

• 26gün

Kendi karışıyor ben kasıtlı yapmam zaten

• İyi yapmışsın böyle devam et tam benim kafadansın 😊 gerekirse ağzının payını ver

0|0
    0|0
    • 26gün

Uzak durmaya çalışıyorum ama bişe dersede altta kalmam yani mesela canım sırana geçer misin falan dedi yüzüne bakmadan geçicem birazdan zaten falan dedim çok kafama taktım okul falan değişmeyi bile düşündüm

• 26gün

Hayır tatlım sen ondan güçlüsün! O kim ki sen onun yüzünden okul değiştiresin? Takma onu

• 26gün

Çok teşekkür ederim çok saol

• Çok simartilmis birisiyse sert davran unutma kedide masum gözükür ama tırmalar o seni masum halleriyle kendine çekmeye çalışıyor sert ol yüz verme zaten böyle kızlar yüz vermeyen erkeklerin peşinde koşar

0|0
    0|0
    • 26gün

eğer kızsan da seni kendi grubuna dahil edip kendini yükseltir seni düşürür haberin olsun

• 26gün

Yok ben onla asla takılmam zaten

• 26gün

senin yararına😊

• Sen çirkeflik yapmaya devam et böyle kızlara güven olmaz

0|0
    0|0
    • 26gün

Biraz daha açabilir misin ne açıdan güven olmaz yorumun için çok ama çok saol bu arada hepinizin yorumu çok değerli ve bana ışık tutuyosunuz yani çok saolun

• 26gün

Sen de onun damarına bas haddini bilmesini sağla

• 26gün

Tamamdır denicem

• amaan hic korkma havlayan kopek isirmaz kimse kimsedende ustun degil

0|0
    0|0
    • 26gün

Yok ya üstün değil tabiiki

• 26gün

anaa pardon yanlis yere yazmisim dghjk

• 26gün