Demirtaş ve vekilleri hakkında tutuklanma oldu neler düşünüyorsunuz?

bu bizim çevremizi ve geleceğimizi demirtaş tutuklanması açından Türkiye iyi bir ekonomiye sahip olurmu?

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Yanlış bir karar. Sonuçta 5 milyonluk oy ile gelmiş bir kitle. Sevdiğimiz veya sevmediğimiz. Şimdi diyecekler ki onlar terör, onlar pis baştakiler alınmalı. Haklı olabilirsiniz ancak nasıl ki bahçeliyi tutuklasalar, ülkücüler ayağa kalkar istemezdi bunu da böyle düşünmek gerek.

Ekonomi iyiye gidebilir. Belli ki birileriyle birileri anlaşmış, kredi notumuz da yükseldi. Birazcık uyanıp, görmeye çalışmak gerek :)

Eksiler için teşekkürler şimdiden.

1|1
    3|4

En İyi Kız Görüşü

• Almanya ve Avusturya cildirdigina göre dogru karar verilmistir.

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• biz sırtımızı pyd ye ypg ye dayıyoruz diyebiliyosa pkkyla göz göre göre hiç saklamadan iş birliği yapabiliyosa sonucları ve cezası olmalı siz kimsiniz mk cocukları kimin topragında kimin artislik yapıyonuz haddinizi bilin

1|2
    0|0
  • Olmasi gereken bir durumdu pkk ve yaltakcilarina kurtlere kuyu kazan bir zihniyete musade edilmesi coktan beridir en biyuk hataydi. Şu an kurtler kendilerini gercek duzeyde temsil edecek yeni bir olusum icinde olmalilar. Bu vatan ortak bir mekan oldugunun bilincinde olmalilar

0|1
    0|0
  • Akp hamleleri bizi batı dünyasından tamamen koparacak. Refah seviyesi daha da düşer. Terör bitmez.

0|0
    0|1
  • İyi oldu

0|1
    0|1
  • bize ne faydası oldu bunun ben onu anlamadım. seçimde oyunu arttıracak ortalık karışacak. ama tabi ortalık karışacak ki bak başkanlık lazım bu ülkeye diyecekler. türkiye barolar birliği bir yazı yayınladı. herkesin okuması lazım.

0|0
    0|1
  • Ekonomiye olumsuz etkisi var

0|1
    0|1
  • gebersinler

0|1
    1|1
  • Olur bir nebze tabiki yılanın başı ezilsin daha neler olacak neler

0|0
    1|1
  • Iyi oldu hakettikleri yerdeler

0|1
    1|1
  • Geç kalınmış bir hareket 🤗

0|0
    1|0
  • Öncelikle, Türkce neden bukadar bozuk?
    ALMAN veya Avrupa parlementosunda DEAS destekcisi bir Milletvekili düsünebiliyormusun? Biz okadar demokrat bir ülkeyizki yillarca terörün kravatli temsilcilerini Meclisimizde besliyoruz, Dünyanin hicbir ülkesinde bu yok...
    Demirtassiz, pkk'siz bir Türkiyenin ekonomisi patlama yapar, Avrupa ekonomisini sollariz.

0|0
    0|0
  • Tutuklansınlar yaa

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• sen ne saçmalıyosun lan türkiyenin ekonomisini ayakta tutan demirtaş mı zannediyosun neyin kafasındasın

1|3
    0|0
    • 1ay

ne o zaman soyle büyün illeri vekiller sahip çıkamadı daha ne olulsun

• 1ay

birader g*tünüzden hemen ırkçılıgı çekmeyi ne cok seviyosunuz kürtoğlu kürtüm lakin son damlama kadar türküm burası türkiye cumhuriyeti devleti haddinizi bilin algı yaratıp insanların canını sıkmayın

• 1ay

@yakısıklıesmeroglan yok yarattığım bir algı yok koçero. Hemen ağzını bozma, uğraşmayayım seninle. Sadece uyardım. Türkiye'yi hepimiz seviyoruz. :)

• Olması gereken buydu.

0|0
    0|0
  • En doğrusu oldu

0|0
    0|0
Yükleniyor...