Kapat

Sadece derdimi, sıkıntımı paylaşmak istiyorum Okur musunuz?

şu an cidden yalnızlığımın dibini yaşıyorum, her anlamda.. Üniversite okuyorum ama doğru düzgün arkadaşım bile yok, bu sene dahha iyi anladım bunu, zaten üniversiteye gidip geliyorum evimin çevresindede arkadaşım yok. Sevgili deseniz 3 senedir kimseyle birşey yaşayamadım, kızlar hep konuşmayı, arkadaş olmayı reddediyor ( bu aarada böyle küfürbaz, sinci, gıcık biri de değilim ). Kız konusunda takılmaya başladım artık,çünkü sevilmediğini hissetmek çok kötü bir duyguymuş. Hayata sorular sormaya başladım artık, şu an bir kız arkadaşım yokken bile ileride ne olacak hayatım, nasıl çevre yapacağım? Çünkü evden dışarı çıktığım andan itibaren mutlu olabilen biri değilim, nedeni şu bunu üzülerek söylüyorum " Ailemle mutlu değilim ki dışarıyla nasıl mutlu olayım diyorum kendime."şu satırları bile gözlerim dolarak yazıyorum. küçüklüğümden beri aile sorunlarım var ve bu benim hayatımı alt üst etmekte. Nasıl düzeleceğini inanın bilmiyorum ve yalnızda kalınca bu acı daha da katlanıyor ve bir an önce yaşama sevinci yaşamak yerine, şu hayata gözlerimi kapamayı düşünüyorum. Bu yüzden, Kimseye görünmeden ağlıyorum, içimdeki sıkıntıyı az çok böyle atabiliyorum maalesef, ama bu çok da üzücü bir durum tek başına ağlamayan anlamaz. Bide içimdeki acı gitgide yüzüme vuruyor, fotoğraf çekinirken bile görüyorum bunu.. Bu arada üniversiteyi bırakıp bu acılar içinde mühendis olma hayallerim var.. Burası benim için önemli, İstanbul'da yaşıyorum, uzakta bir üniversiteyi çok rahat tutturabilirim, ama ailemden uzaklaşırsam, ailem parçalanır mı düşüncesindeyim o yüzden uzağıda tercih edemiyoru, ama bazende ege eskişehir gibi yerleri yazıp biraz eğlence yaşamaya hakkım olduğunu düşünüyorum... Sadece derdimi paylaşmak istedim çünkü bu konuları konuşabileceğim bir arkadaşım dahi yok.. Okuyanlara teşekkürlerimi sunuyorum,, isterseniz yorumda yapın ama yapmanızıda isterim..

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Yalnızlığını anlıyorum , içinde bulunduğun aile ortamınıda. Arkadaş edinememene gelince bu tamamen seninle alakalı. Kendini insanlara fazla kapatıyorsundur, özgüvenin yoktur.
    Bunları halletmen gerek.

0|0
    0|0
    • Bu ekdikliği nasıl halledicem ki utangaç biriyim üstelik, içime çok kapanık oldugum içinde bir erkek olarak cidden kırılganım.

En İyi Erkek Görüşü

• üniversite de kız yok mu hacım git birkaç bişey sor falan arkadaş olun en. azından veya bir psikologa görünebilirsin git içini dök ona bence

0|0
    0|0
    • Kızdan bol bişey yok ki, ama çoğu beş para etmiyor ya, hepsinde bir ego bir afra tafra, sanki etrafında 50 erkek dolaşıyor ayağındalar, konuştuklarım da benimle olmayı kabul etmiyor en azından tavırlarından ve bakışlarından anlıyorum.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• çok iyi anlıyorum seni, sadece biraz özgün kazanmaya çalış

0|0
    0|0
    • onu kazanmaya çalışıyorum ama küçüklüğümden beri etkisi olan bişeylerden dolayı kazanamıyorum sanırım, eksikliği bulamıyorum. Özgüven bende nasıl oluşmadı onu da anlayamıyorum. :(

• aile çok önemli ama takmiycan hiçbir şeyi kafana etrafına neşeyle bakcan

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...