Ailesorunlari-yardima ihtiyacim var?

Arkadaslar cok canim sıkkın lutfen yardim edin
24 yasina giricem ve cok problemli bir ailem var.
Babam Denen insan cok duzensiz, sagda solda gezen, parasini oraya buraya harcayan hep kumar ve duzensiz isleri yuzunddn borc batagina girdi , hem bankalara hem baska insanlara borcu var ama calistigi halde dogru duzgun umursamiyor ve kendisi icralik. Icralik oldugu icin ev borcumuz asiri yuksek oda annemin tum maasi evin borcuna gidiyor. Brnde maddi destekte bulunuyorym. Bu Babam Denen Adam bizi ocak ayinda terketti Tum herseyi bize birakti , yillar boyu anneme bize bu problemleriyle kavgasiyla eziyet yapti. Ve gittikten sobra ekmek elden su gölden olmadigi icin geri dönmek istedi.
basta kimse izin vermedi annemde cok kararliydi bosanmak icin ama gel gör ki 2ay önce evsizim barksizim diye geri geldi. Nerden geldi Serefsiz bilmiyorum ama bunca sene ve okadar seyden sonra kararli olan Annem degisti.
Ve kac sefer tartistim kararindan degismesi icin ama bana ve kardesime formalite dvam ettiklerini zamana ne biraktigni söyledi. Okadar sey yasandi daha öyle igrenc bir insani sevdigni Anlamiyorum. Bide benim ev borcunu almami istiyolar ki ev borcu dussun ama ben Bunun o Adam evden giderse yapicagmi söyledim cubku brnim vazifem degil babamin keyif borclarini ödemek ya da benim sorunum degil aileyi kurtarmak. Dun aksam annemle artik oyalamaktan vazgec bu Adam seni kandiriyo dedim (hala gec saatlere kadar disarda geziyo Adam ) zoruna gidiyor böyle diyince ama ben hayatimda durust bir insan olarak yasamak istiyorum. Annemle ayri odalarda kaliyolar , demin kapi ses duydum gittim annemin yanina ve ne gördum o adamla Yatiyor. O Adam geldiginden beri supheleniyodum bugun gözlerimle gördum Nefret ettim insanliklarindan.
Ev borcunu almamaya karar verdim ve kendime baska ev bakmayi dysunuyorum. Bunlarin yuzunddn piskolijim cok bozuldu artik canima tak etti. Siz böyle durumlarda ev borcu alirmiydiniz?

0|0
39

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...