Teyzem neden böyle sizce?

Yani napsam hemen laf sokma derdinde, kızları da onun kadar değil o kadar ama. Şöyle anlatayım ben okulu 2 kere bıraktım bölümümden nefret ediyordum aile zoru ile gönderildim. Şimdi evde boşum tekrar hayal ettiğim üniversite ve bölüm için hazırlanıyorum çocukluk hayalim :) He bir iş bulmak gibi bir derdim yok eğer karşıma bir fırsat çıkarsa deneyebilirim ama ben Şu an sınava yoğunlaştırdım kafamı iki işi aynı anda idare edemem malesef..
Neyse bugün gittik bir konu açıldı napıcan sen silgiyi okula mı gidiyorsun diyor yok efendim napıyorsun evde boş boş diyor bir şey diyor annem eee kızın yapsın napcak baska diyor. Mesela kuzenimin nikahı olmuştu elbisem bana göre çok açık değildi ama onlara göre açık işte hemen kınadı kınadı durdu.
Halam, babaannem, annem, babam bile o yaptıklarımı tasvip etmeseler de yüzüme vurmazlar. Bilmiyorum hangisi daha iyi yüze vuran mı vurmayan mı?

0|0
2|6

Erkekler Ne Diyor 6

• Sıkma canını. Hayatına ve yeni okuluna odaklar. Her şey bitecek ama çok çalışmalısın.

0|0
    0|0
    • 1ay

çok çalışıyorum ama insanlar neden böyle? ya da ben susturmalı mıyım?

• 1ay

Anlamadım? Üniversite okuma yani diyor

• 1ay

Anladım bende okumalısın diyorum. Üniversite çok önemli. Diploman olmalı mutlaka.

• Özet geç bacım.

0|0
    0|0
    • 1ay

Özet olarak teyzem her şeyi hemen kınayıp laf sokan biri. Okulu bıraktım diye sürekli işte evde napıyosun boş boş felan. Sebeplerimi anlattım detayda. Kıyafetlerimi bile kınar biraz yobaz. Annem, babaannem, halam, babam bile yaptıklarımı tasvip etmezler ama ona rağmen yüzüme vurmazlar asla. Hangisi daha iyi yüze vurulması mı vurulmaması mı?

• 1ay

Bu mu yorumun yani😄

• 1ay

Hayatta sürekli amacını aşan hadsiz insanlar göreceksin. Açık açık hadsizlik yapan dan korkma. Sinsice arkandan is cevirenden kork.

• toplumun yarısı böyle cahil cühela insanlarla dolu o yuzdende bu ulkeden bir bok olmuyor kaçan kaçana

0|0
    0|0
    • 1ay

bana ne önerirsin ağzının payını versem mi

• 1ay

akraban oldugu için boşver sallama kötülüğü oldugu kadar yararıda olabilir gün gelince daha büyük potlar kırarsa tepkini yansıtırsın ama kavga ederek degil üslüp çok onemlidir kavgada hic bir taraf kazanmaz

• 1ay

teşekkür ederim

• lan yasemin

0|0
    0|0
  • Demek Yalnız değilmşim bu konuda

0|0
    0|0
    • 1ay

nasıl yani

• 1ay

valla kalbinin sesini dinle kesinlikle istemediğin bir bölümde okumak zaman kaybı istesen de yapamıcaksın.. ama ailen düşman kesiliyo bunu göze al

• 1ay

Valla bilmiyorum birşeyler yapıcaz

• Boşver takma kötü söz söyleme ama takmadığın belli olsun en son o kudurup laf söyler o kötü olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sunu unutma her sülalede en az 2 fesat insan vardır

1|0
    0|0
  • Teyzen seni cekemiyo oyuzden öyle sacma sapan yorumlar yapiyo. Azicik ileri göruslu bir insan olsa napican kalemi silgiyi demez, aksine aferin oku derdi. Bence biraz uzak dur, annenede anlat durumu

0|0
    0|0
    • 1ay

mal mı neden çekemiyo

• 1ay

söylemedim daha ama eminim hak verir

• 1ay

Bence söyle teyzeyle arani biraz mesafeli tut böylesi senin icin daha iyi olucak

Yükleniyor...