Sizce her şeyin bir sınır var mıdır? Varsa sizin sınırlarınız neler?

Aşkta, arkadaşlıkta, aile ilişkilerinde, cinsellikte hatta savaşta bile sınır var mıdır? Olmalı mıdır? Sizin sınırlarınız var mı?

-Çok soru sordum farkındayım :D Bence her şeyin bir sınırı vardır.

Güncellemeler:
1ay --

0|0
13|19

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Her zaman sınır vardır, her şeyde. Olmalıdır da ama tabi ki sınırın nereye çekileceği kişiden kişiye, ilişkiden ilişkiye farklıdır. Normali da bu zaten. Benim sınırım da başkalarını haddim olmayacak şekilde üzmekte çizilir. Sevgiliyse aldatmamak, arkadaşsa arkasından konuşmak, aileyse hiçe saymamak gibi gibi.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Sınırları zorlamayı severim ama hayatta hep bir sınır olmalı. Dur diyeceğin yer olmalı.

1|0
    0|0
  • Tabiki vardir

1|0
    0|0
  • Var ve onlar çoktan ihlal edildi!!!

1|0
    0|0
  • edep çerçevesi benim sınırım

1|0
    0|0
  • Her şeyde bir sınır olmalı görüşündeyim.

Savaşta bile kafana göre adam öldüremezsin, çocukları ve kadınları öldüremezsin, teslim olanları öldüremezsin; aksi takdirde bu savaş değil, vahşet, katliam olur.

Aşkta davranışlarıma sınır getiririm, seviyorum diye de her haltı yapma gereksinimi duymam, bir çizgim vardır.

Diğer ilişkilerimde de sınır vardır, her şey bir yere kadar. Dozunu iyi ayarlamazsak ilişkiler zedelenir.

0|0
    0|0
  • Sınır denen şeyi insan çizer benim sınır koymadığım iki şeyim hayal gücüm ve sevgim

1|0
    0|0
  • Aşk hariç hepsinin bir sınırı vardır. Aşkta da olmalıdır aslında ama, kafa çalışmayınca...

1|0
    0|0
  • Var benm kendime göre sınırlarım

1|0
    0|0
  • kisiligim sınırdır ne olursa olsun ödun vermem

1|0
    0|0
  • kontrolünü kaybetmediğin sürec sınır diye bir şey yoktur.

1|0
    0|0
  • Zaten 70 yil omrumuz var neyin siniri bu:(

1|0
    0|0
  • Sınırsız hayat olmalı her şey sınırsız

1|0
    0|0
  • Kısıtlamalarla hayattan zevk alınmıyor bence

1|0
    0|0
  • Evet sinir vardir olmalidir da. Yoksa onumuze geleni dovelim oldurelim saldiralim millete. Oyle yagma yok. Sinirsiz insan insan degildir

0|0
    0|0
  • Cinsellikte sınır olmamalı bence 😉

0|0
    0|0
  • Bütün ilgi alanlarinda sana cevap verim sınır yoktur niye dersen sınırı bilmen gerek bilirsen sınır olmadiginı anlayacksin

0|0
    0|0
  • Her şeyin bende sınırı vardır tabi olmayacak şeyler var

0|0
    0|0
  • Evlenmeden şi yapmam yok 😄

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Vardır da hepsini sayamayiz 😄

1|0
    0|0
    • 1ay

Hepsini sayın demek istememiştim. Genelleyebilirsiniz mesela benim sınırım saygısızlığın başladığı yere kadardır. Bunun gibi :D

• 1ay

Benim sınırlarım herkese değişir ama ya mesela arkadaslarim benimle canimli cicimli konusamaz rahatsiz olurum ama ailemle daha samimi herseyi konsurum. Hakarete gelince ettirmem ona herkesin siniri vardir sevgiliye gelince en katı sınırım onlara sanırım 😄😄

• 1ay

Tabiki öyle ama dediğim gibi saygısızlık benim herkese koyduğum sınırdır kim olursa olsun farketmiyor :)

• Herseyin bir siniri vardir insan iliskilerinde cogu kisi bu sinir ihlalini yapiyor ve soguyorum

1|0
    0|0
  • vardır tabi ama sınırlar çiğnenmek içindir

1|0
    0|0
  • var tabi ki, hersey yerinde guzel.. hersey :)

1|0
    0|0
  • Her şeyin bir sınırı vardır tabii ki ve benimde sınırlarım var

1|0
    0|0
  • Var tabi bnde kalsinnn

1|0
    0|0
  • Her şeyde bir sınır vardır bencede

1|0
    0|0
  • Sınır vardır, yani benim kendi kendime koyduğum sınırlar var