Cinsel istismara uğrayan 18 yaşındaki kızlara hediye olarak ne önerirsiniz?

Sosyal medyadan takip ettiğim Yasemin Sakallıoğlu, 18 yaşında olup, cinsel istismara maruz kalan kızlarımızı ziyarete gidecek. Takipçilerinden onlara moral hediyesi istedi ve bende bir hediye vermeyi çok istiyorum. Onları mutlu edecek, özgüven verecek, böyle kötü insanların varlığı yüzünden, hayatlarının mahvolmamasını, hayatlarına devam etmeleri gerektiğini hatırlatacak, ne olursa olsun dimdik durmalarını sağlayacak bir hediye etmek istiyorum. Aklıma bununla ilgili bir kitap geldi, özgüven verecek, yaşadıkları travmaları atlatmaya adım attıracak bir kitap istiyorum. Var mı önerileriniz, istediğim gibi bildiğiniz bir kitap veya başka güzel, anlamlı, aradığım içeriklere sahip olan bir hediye önerirseniz çok mutlu olurum..Cinsel istismara uğrayan 18 yaşındaki kızlara hediye olarak ne önerirsiniz?Cinsel istismara uğrayan 18 yaşındaki kızlara hediye olarak ne önerirsiniz?Cinsel istismara uğrayan 18 yaşındaki kızlara hediye olarak ne önerirsiniz?

0|0

Erkekler Ne Diyor 9

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...