Cinsel istismara uğrayan 18 yaşındaki kızlara hediye olarak ne önerirsiniz?

Sosyal medyadan takip ettiğim Yasemin Sakallıoğlu, 18 yaşında olup, cinsel istismara maruz kalan kızlarımızı ziyarete gidecek. Takipçilerinden onlara moral hediyesi istedi ve bende bir hediye vermeyi çok istiyorum. Onları mutlu edecek, özgüven verecek, böyle kötü insanların varlığı yüzünden, hayatlarının mahvolmamasını, hayatlarına devam etmeleri gerektiğini hatırlatacak, ne olursa olsun dimdik durmalarını sağlayacak bir hediye etmek istiyorum. Aklıma bununla ilgili bir kitap geldi, özgüven verecek, yaşadıkları travmaları atlatmaya adım attıracak bir kitap istiyorum. Var mı önerileriniz, istediğim gibi bildiğiniz bir kitap veya başka güzel, anlamlı, aradığım içeriklere sahip olan bir hediye önerirseniz çok mutlu olurum..Cinsel istismara uğrayan 18 yaşındaki kızlara hediye olarak ne önerirsiniz?Cinsel istismara uğrayan 18 yaşındaki kızlara hediye olarak ne önerirsiniz?Cinsel istismara uğrayan 18 yaşındaki kızlara hediye olarak ne önerirsiniz?

0|0
3|10

Erkekler Ne Diyor 10

• lavukları linç ederken çekilmiş video kadar kral hediye daha ne olabilir?
    bence önce o lavukları bulup ziyaret etmeli gerekeni yapmalı kesinlikle polise vermemeli çünkü kurtuluş olur onlar için. sonra yapacaklarımzı videoya çekip dev ekranda o kızlara izletmeli. para versek o kadar sevinmezler kanımca.

3|1
    0|0
  • o insanlara öyle şeyler yapan yaratıkların asıl travma yaşamışlardır gebersinler , o mağdurların içi rahat olsun xunku bu dünyaya hiçbir kotuluk yapmadialr yayma dilar gonul rahatlığı ile tanrının huzuruna cikacaklar.. kirlenen biri varsa oda o şerefsiz tecavuzcu yaratıklardır , onların ben ağzına sicam

2|0
    0|0
  • öyle bir toplum yozlaşmasına girdik ki her pislik var.. hayvana tecavüz çocuğa tecavüz.. suçlular 2 yıl yiyip çıkıyor sonra tekrar toplum arasındalar.. olan yine yaşayana oluyor bizde sinirlendigimizle kalıyoruz bunların anaları bacıları yok mu nasıl ruh hastası bir o. ruspu cocuklugudur bu.. hangi hediyenin iyi yapacağını bilmiyorum. Allah kolaylık versin

2|0
    0|0
  • Ne yazacağımı bilemedim valla sadece sinir olmakla kalıyorum 😕 Allah razı olsun o ziyarete gidenlerden

1|0
    0|0
    • 1ay

hediye önerin varsa çok seviniriz

• 1ay

inşallah 😊

• 1ay

☺️☺️☺️

• yüzlerini güldürcek unutturcak bişeyler olabilir
    ek olarak sunuda söylim sitede 17 18 olup öğretmenine aşık olan cok kız ve sonları o kızlar gibide olabişir

1|1
    0|0
    • 1ay

her öğretmen aynı değil ama doğru dikkat etmek lazım

• 1ay

evet ama bazı kızlar hırs yapıp çirkeflik bile yapabilirler hocalarında mesafeli olması gerekir

• 1ay

olabilir ergenlik hataları hocalar mesafeli olursa bir sorun olmaz evet

• Onlara en güzel hediye mağduru oldukları şahısların cesetleri olurdu. Bir sıcak zi, yaret onların yanlarında olunduğunu göstermek bile oldukça moral olacaktır

1|0
    0|0
  • Bir kişiye mi yoksa hepsine mi

1|0
    0|0
  • Kayseri'de ki olay tecavüz falan değil bunu bilin. Kız kaşar kendini satmış ki mahkeme de hocayı serbest bıraktı haklı olarak. ...

0|0
    0|0
  • Cinsel istismara ugradigini hatirlatmicak bisey tabikide?

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• "Benim çiçeklerim ateşte açar" yazar başında kadınlara adadığını belirtiyor filan çok tatlı bir kitap

0|0
    0|0
  • bence hediyeyw gerek yok destek olmanız yeter sonuçta hngi hediye, iyileştirir ki yaralarını

0|0
    0|0
    • 1ay

hediye moral için zaten o da bir destek gidecek olan arkadaşta onlarla destek amaçlı sohbet edicek zaten ama eli boş gitmesin istiyoruz o da öyle istiyor

• 1ay

olabilir aslında teşekkür ederim 😊

• 1ay

rica ederim 😊

• Düşündüm baya bir insanı bir güçlü kılar diye ilk önce ailesi sonrada çevresinin desteğiyle insan güçlü olur bence. Birinin bana hediye almasını bırak hediye almayı düşünmesi bile mutlu eder. Ne alınırsa alınsın hediyenin içeriği önemli değil yanılarında olduğunuzu hissedecekler bu en büyük destektir.

1|0
    0|0
Yükleniyor...