Eden gercekten bulur mu?

eden bulur diye bir soz var ya hani, ben hic sahit olmadim edenin bulduguna. edenler son derece mutlu aksine. kotuluk yapan bir insanin belasin bulduguna gercekten sahit oldunuz mu?

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• Ben de şahit olmadım. Bu dünyada herkes yaptigiyla kalıyor.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bulur, içini ferah tut

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Hangi birini anlatsam bilemedim ki. Sadece şunu söylemek istiyorum. İlahi adalete "tam manasıyla" inanıp bide bol bol dua edersen eninde sonunda o kadar mutlu oluyo ki insan. Önceden keşke dediklerine sonra iyi ki olmamış diyosun, ya da neden oldu dediklerine sonradan iyi ki olmuş diyosun. Herşeyin hayırlısını iste. Daimi mutluluk ve huzur gülümsemelerine konuk olsun 🙂

1|0
    0|0
  • Hayatta bize öğretilen 2 yol vardır. Birisi kötülük bir diğer kide iyiliktir. Her olayın bir karşılığı vardır. Eğer bir insan kötülük ettiğinde sana karşı. Belkide o senin için bir kötülük değil tam tersine bir iyilikte olabilir. O anlık üzüldüğün veya kırıldığın duyguların. İlerki zamanlarda senin için gerçekten bir iyilik olmuş olabilir. Kötülüğü şimdi ki zamana değilde gelecek zmana göre yorumlama daha mantıklıdır. Sorunun asıl yerine gelincede; kötülük eden bulur. Ama aynı şekilde değil veya aynı şekilde. bir insan sevgilisine kötülük edip ayrıldığında aynı şey onunda başına gelicek diye birşey yok. İşten kovulur, arabayla kaza yapar vs gibi kötü şeyler başına gelebilir. Belki bu durumu oraya bağlamaz ama bu durumlar kötülüğün karşılığı kötülük olarak gelir.

1|0
    0|0
  • edenin nasıl ne şekilde bulacağını kimse bilinmez o yüzden belasını bulsa bile bunu nasıl anlayacaksın ve evet eden illaki bulur

1|0
    0|0
  • Eninde sonunda bulur. Bu dunyada bulmasa da diger dunyada bulur. Sıkma canını.

1|0
    0|0
  • Bulur

1|0
    0|0
  • bulur, edınce kaybettıgım çok seyi bulmuslugum var

1|0
    0|0
  • buluyor

1|0
    0|0
  • Çok şahit oldum er ya da geç cezasını ceker

1|0
    0|0
  • eden bulur hemde bu devirde hemen oluyor

1|0
    0|0
  • bulur

1|0
    0|0
  • Hepsi buluyor belasını😊 bazen uzun zaman alıyor

1|0
    0|0
  • malesef olmadim bekliyorum geberip gidecek diye ama tam aksine her sey yolunda gidiyor

1|0
    0|0
    • 1ay

aynen okadae yolundaki herseyleri gozlerime inanamiyorum.

• 1ay

evet kotuluk yapmak istedikten sonra seytanin bile aklina gelmeyecek seyler geliyor ama vicdan var ya o vicdan

• 1ay

ben bekliyorum olsun diye ama olmuyor her defasinda beddua ediyorum ama bedduam tutmuyor galiba

• Bulmuyolar

0|0
    0|0
  • eden gerçekten bulur

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bende sahit olmadım hiç. Eden ettiği ile kalıyor..

1|0
    0|0
  • Tabiki ! Bu hayatta ne ekersen onu bicersin

1|0
    0|0
    • 1ay

hani canim ya. bakiyorum butun kalpliler mutlu. herseyleri yolunda.

• 1ay

bu dunyada cezasini cekmesini ve de bunu gozlerimle gormek isterim yoksa illaki bir sekilde karsiligini bukacaktir

• bulur tabi

1|0
    0|0
  • kimsenin ahi kimsede kalmaz
    ve tek temennim kirdiklari yerden kirilsinlar..

1|0
    0|0
  • Bulur

0|0
    0|0
  • Buluyor hemde oyle bir buluyor ki agzim acik kaldi

1|0
    0|0
    • 1ay

ciddi misin

• 1ay

Evet belki biraz vakit aliyor ama oluyor