Kapat

Bana ve diğerlerine soru sormuştunuz kendinize değil, değil mi?

Soru soruyor adam ve senin görüşün kendisininkiyle paralel olmadığında karşı çıkıyor ve iş kavgaya kadar varıyor. Komik geliyor bu. Anlayışımızı mı yitirdik ne? Bunu anlayamıyorum. Fazla mı bilinçsiz olduk?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• farklı görüş duymaya katlanamayan bir milletiz

farklı görüş yapınca ona yalan söylüyorsun ya da eksinsin dediğimizi farz ediyor

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aynen öyle bide adama diyorum madem farklı görüşlere saygın yok soru sorma diye saygım yok doğru olan benim dediğim diye diretiyo deli oluyorum

1|0
    0|0
    • Al benden de o kadar, sonra susup kalıyorum, yırtıcı bir insan değilim ki!

• Teşekkür ederim değerli görüşün için, hayırlı geceler dilerim :)) :)

• Rica ederim iyi geceler ☺☺

Erkekler Ne Diyor 7

• Bir topluluğa soru sorduysan artık o özel değildir umumidir... gelebilecek her cevaba hazır olacaksın işine gelmeyince kavga engel falan seni basitleştirir... ya da benim gibi hiç soru sormayacaksın...

1|0
    0|0
  • Katılıyorum sorduğu soruya gelen cvp ve eleştiriye katlanamayıp bilgiside yetersizse kavga edip hakaret edip engeli basıyor bence cahillik ego ve kapris tavan yapmış kişiler

1|0
    0|0
  • Takilma bosver insanlar garip

1|0
    0|0
    • Kesinlikle, hayli garipler. Teşekkür ederim, hayırlı geceler.

• Fıç. Fıçmak. Fıçmık. Erkek değil mi hepsi aynı.

1|0
    0|0
  • senin anlatabildiğin karşındakinin anlayabildiği kadardır

1|0
    0|0
    • İyi de benim yakındığım durum bizlerden görüş beklenilmesi ve görüş yaptığımızda ise soruyu soranın kendi görüşü ile paralel olmadığı için tatsızlık çıkması, deger mk sizce?

• Karşı çıkmasına çıkar da bir yere kadar saygı çerçevesinde olmalı bu. Saygı sınırı aşılmamalı.

1|0
    0|0
  • Burayı bu kadar takarak kendini neden yoruyosun ki

1|0
    0|0
    • Sadece merak ediyorum. Biliyorsun ki burası da bir nevi topluluk, huzurun sağlanması için saygı şart.

• Burası abaza erkekler ve kızlarla olan bl topluluk😊 1 sene olmadı yanimda uyanan 12😉

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...