Sinifimda herkez bir grup :/?

simdi arkadaslar uzun zamandir yazmiyorum. o eski problemlerinden sadece arkadas olayini cözdüm. neyse bu sene sinifda kimseyi tanimiyorum ya herkes bir grup yapmis kendine yilardir beraberler. bende bunlarin aralarina giremiyorum herkesin arkasindan konusuyolar. kendi arkadaslarin arasinda biri var onu öyle bir eziyolar ki yüzüne karsi. kizda bisey demiyo. bende biraz iri yapili oldugum icin onlarin arasina katilamiyorum. tihag duruyo. seneye baska siniflarla karisicaz yani eski den tanidigin arkadaslarim la ayni sinifa düscem insallah ama bu seneyi bir türlü atlatmam lazim. mesela bakin beden dersinde en son ben seciliyom hep. herkez grubundakileri aliyo sonra ben tabi en sona kaliyom zoruma gidiyo. su seneyi bir atlatsam diyorum yardimlariniz icin simdiden tesekürler ♥

0|0
7|2

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• şu an içinde bulunduğun dönemde bunlara katlanmak zorundasın kendini onlara benzetmek gibi bir zorunluluk yükleme kendine. Onların arasına katilmak zorunda da değilsin eğer hepsinden rahatsız isen. Sen derslerine odaklan ileride bunların hiçbirini hatirlamayacaksin çünkü. Hiçbiri umrunda olmayacak. İçinde bulunduğun zamanı iyi değerlendir. Her gününü kendine işkence haline getirme. İleride pişmanlıklar yaşarsın. bir abla tavsiyesi.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 6

• Almanya da mı yaşıyorsun

1|0
    0|0
  • bosver ya sen onlari. Bence yanliz takilmak ve vakit gecirmek kötü bir sey degil tam tersi yani en azindan onlarin sacmaliklarini dinlemek zorunda kalmazsin

1|0
    0|0
  • kitabını oku tak kulaklığını ergenlikte olur böyle şeyler takma

1|0
    0|0
  • herkez değil herkes

0|0
    0|0
  • Muhtemelen herkes olarak yazmadığın için

0|0
    0|0
  • Demessem olmaz herkez degil herkes