Geçmişi, ailenizi özlüyor musunuz?

Her ne kadar bir amaç için ailemden ayrıldıysam da bazen hüzün çöküyor üstüme. Güzel evimizde yapılan sohbetleri, şaklabanlıkları unutmayayım diye ses kayıtları almıştım. Günlüğüme ailemle ilgili şeyleri daha fazla yazmıştım. Böyle kayıtları dinleyip günlüğümü okuyunca ister istemez ağladım. Bir yandan da güzel bir aileye sahip olduğum için sevindim. Ne bileyim, duygularımı sizinle paylaşmak istedim. Belki beni anlayabilen, ortak değerlere sahip olduğum insanlarla karşılaşırım diye..
Sahip olduğumuz güzelliklerin değerini bilmek dileğiyle..

0|1
5|15

Erkekler Ne Diyor 15

• çoçukluğum nasıl geçti dersen
    küçük yaşta babamı kaybetim
    5 yaşında filandım gerçekten alışması zor bir durum
    babalar günü gelince çocuklar babaları ile el ele gezdiklerini görünce bir başka oluyordu
    bayram gelirdi çocuklar babaları ile
    ama Allah a şükür öyle bir annem varki hem annelik hem babalık yaptı bana ne yapsam hakkını ödüyemem onun

1|1
    0|0
  • 10 yaşındaki yaz tatilimi. özlüyorum

1|0
    0|0
  • Evet. Geçmişimi özlüyorum. İyice hatırlamaya başladım küçüklüğümü.

1|0
    0|0
  • Uzak kalınca özlüyor insan.

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • ben çocukluğumu özlüyorum

1|0
    0|0
    • 28gün

Çocukluk yıllarımı çok seviyorum fakat geri dönme şansım olsa yine aynı şeyleri yapardım. Ne bir eksik ne bir fazla..

• 28gün

Yaşanmış kötü anıların varsa sana güç versin. Ne demiş Hz. Mevlana "Hamdım, piştim, yandım." Umarım hatalar bizi olgunlaştırır.

• 28gün

Insallah söylediğine katılıyorum ama yani bazi olumsuzluklar bizi olgunlastirmis olsada hata yapmamış olmak daha güzel olurdu sanki çok şükür hayatimdan memnunum bir sikayetim yok

• Ayan ailemle. mutlu bir yaşantım var ve değerlerini çok iyi biliyorum alan bozmasın insallah

1|0
    0|0
  • Eskiyi her zaman kiymetli buluyorum cok ozluyorum. Ailem ise yanimda cok sukur

1|0
    0|0
  • Bende geçmiş yaşantımı çok özlüyorum :/

1|0
    0|0
  • Özlucegim bir aile ortamim olmadi. Ama gecmisteki birini cok ozluyorum.

1|0
    0|0
  • özlemıyorum

0|0
    0|0
  • özlemiyorum

0|0
    0|0
  • özlüyor tabi insan

0|0
    0|0
  • Evet.

0|0
    0|0
  • Bazen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Anılara, yaşanmışlıklara bu kadar değer vermen çok güzel. Derin ve farkındalığı olan bir kızsın yazdıkların bana bunu hissettirdi. Bu yönünü asla kaybetmemen dileğiyle...🙏🏿

1|0
    0|0
    • 28gün

Teşekkür ederim. Sözlerin beni mutlu etti. 😊 Dikkatli, gözlem yapmayı seven biri olmalısın. Sen de bu yönünü kaybetme. 🙏

• ♡ kesinlikle

1|0
    0|0
  • Ozlemez olurmuyum ya. bir odada sobanin yandigi zaman guzel bir film izlerken annem. babam kardeslerim hep bir arada oldugumuz zamani özlüyorum o ani yasamak icin ömrümden 10 yilimi geri verirdim herhalde

1|0
    0|0
  • Geçmişi özlediğim oluyor

1|0
    0|0
  • Sanırım 23 yıl öcesini özlüyorum. bir ailem vardı

0|0
    0|0
Yükleniyor...