ÇOK KOMİK :D Cübbeli hocamı sevmeyen var mı? :D?

Teravihte yaşlılar hiç kalkmıyor diyo :D bu adam sevilmez mi ya?

0|0
6|9

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben sevmiyorum dinle resmen dalga geçiyor üslubu hoşuma gitmiyor söylediklerini de kale almam yani açıkçası

1|0
    1|1
    • 1ay

İslamın ne olduğunu Kuran meali vs. okudun mu? bu sadece komik videoları sohbetlerde ne anlattığını biliyor musun?

• 29gün

abla sünnetleride bilmiyorsunki cübbelinin şu an 2 tane karısı var. Ümmetime 4 tane kadın haramdır dedi peygamberimiz sav. sahabe kiramda 2-3 tane kadınları vardı Cumhuriyet dönemine kadar böyleydi osmanlıdada böyledi eskiden anne babanın dedesinin falan vardır çok eşlilik.

• 29gün

yani senin büyük büyük dedenin falan çok değil 100 sene önceki şimdi insanlar o kadar imkan bulamıyor tabii

• Sevmiyorum. Uslubu hoş değil

1|0
    0|1
  • Tam din tuccarı sevmiyorum.

1|0
    0|1
    • 1ay

Neye göre söylüyorsun ki bunu sen dinini nasıl yaşıyorsunda bu adamın din tüccarı olduğuna karar verdin

• 29gün

Biraz bilgi biraz fikir ahmaklıktan kurtarır biraz araştır lütfen

• 29gün

Arsştırdığın canım adamları dinliyorsunuz ya o kuçuk beyinciğimi kendin kullan 😂 engel yedin hadi

• Ben hiç sevmiyorum. Hatta hicmi hiç sevmiyorum

0|0
    0|0
    • 28gün

Islama karşı misin?

• 27gün

Din i ayaklar altına alması..

• 23gün

Dinini biliyor musun cübbeli hocanın ne anlattığını kaynaklarını nereden aldığını nasıl olurda bir Alimi böyle kolay lekeleyebiliyorsun

• Kendisini çok severim. Sohbetlerinde ayrı bir tat var :)

0|0
    0|0
  • 90 yıllık kaşerlenmış gavur bile bir tövbeyle imana gelirken sen neden imana gelemeyesin 😂😂 diye bir sozu var ilk dutdugum kopmustum böyleydi galiba doğru dedim.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Dr Zakir Naik Dinlemenizi tavsiye ediyorum Hatta sitedeki tüm ateistler bir baksın veya inanmayanlar https://youtu.be/7YcXUAxTvAg

0|3
    0|0
    • 1ay

hatta diğer tüm videolarını izleyn tatmin edecektir üstelik farklı inanışlara sahip kişileri bile musluman etmiş yayında

• sevilmez mi bu Hocabeee

0|1
    0|0
  • Sevmem

1|0
    0|1
  • severim cübbeli ahmet hocayı

0|1
    0|0
  • Olduğu gibi şirk her söylediği. Din adamı değil stand up'cı olursa ben de desteklerim ama fetva vermesin Allah aşkına.

1|0
    0|1
    • 1ay

hangi fetvası yanlış

• 29gün

2. Peygamberimiz burnundan çıkan şerefli şeyler bak neden şerefli diyorum Allah kuranı kerimde ona Habibim yani sevgilim diyor diğer peygamlere böyle bir şey demiyor o ne mubarek bir insandır ki tuvaletini yaptığı yerden gül kokusu gelirdi arkasından hiçbir iz bırakmazdı bu bana ortaokuldada anlatıldı. Sahabe kiram cünnetle müjdelenenler peygamberimizin övgüsünü alan zatlar onun burnundan çıkanlarla boca yaparlardı çünkü mubarektir tertemizdir yani. Peygamberin övdüğü kuranı kitap haline getiren insanlar yaptı bunları sana şu an bunun pis gelmesi normaldir Allah katındaki değerini düşün kardeşim ve takılma böyle şeylere sen dinini yaşamaya bak Fetvalarına bak cübbelinin

• 29gün

Değil işte Azraill arkasını kimse bilemez zaten Allah önceden Mahmud efendi hazretlerinin ne yapacağını biliyordu zaten

• Dinden uzak din tüccarı.

1|0
    0|2
  • uyusturucu ticareti sonrasi nefret ettim.

1|0
    0|0
  • göt korkusuna 90derece dönen adam , akpye Yahudi dostu derken akp dostu oldu

0|0
    0|0
  • Severim dogru yolda iftiralar atiliyor mahmud efendi cemaati dogru yolda allah bozmasin...

0|1
    0|0
Yükleniyor...