Sürekli sapıklık düşünen erkekler hadım edilse iyi olmaz mıydı?

Bunların ciddi kısmı sonradan tacizci veya tecavüzcü olacağı için önlemi erkenden alınmalı

0|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Harika olurdu.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• yoo. hayatında görebileceğin en sapık erkek benim. ama kimseye bir zararım dokunmaz. bakınca da anlayamassın. düzgün bir çocuk sanarsın asdfghj

0|0
    1|0
  • Sitede sorulan cinsel ve sapıkça soruların %90'ı kızlardan, o ne olucak peki

0|0
    1|0
  • katılıyorum.. kökünden kessinler hemde..

1|0
    0|0
  • O zaman Kadınları naapıcaz onların neresini kapatıcaz çıplak çıplak geziyorlar bence işe ilk kadınlardan başlamak lazım

0|2
    1|0
  • o zmn türkiyedeki erkeklerin %90i hayata veda ederdi geriye kalan %10 gay ztn sjwsjw

1|0
    0|0
  • Evet, iyi olurdu...

1|0
    0|0
  • Suç işlenmeden önce varsayımlara göre ceza uygulanamaz. Ama ruh hastası ve insanlara zarar verecek nitelikte olanları toplumdan tecrit etmek lazım.

0|0
    0|0
  • iyi olurdu

1|0
    0|0
  • Güzel olur :D

1|0
    0|0
  • Buradan bir kızın instagram hesabında takılayım dedim. S*kini mikini atanlar var. Dedim ne yapıyonuz l*n am*na kyduklarım.

0|0
    0|0
  • Bir insan resimi sanat olarak yapabiliyor tutkulu bir şekilde? Bir erkekte sevgilisiyle anlaştığı birisiyle bunu Tutku haline getirip sürekli yapabilir. Makyaj yapan kızların yüzlerinin yüz nakli ile alınması gibi bişey bu?

0|0
    0|0
  • olur

0|0
    0|0
  • Suistimala neden olmayacaksa neden olmasın

0|0
    0|0
  • öyle olsa adam kalmaz. bir erkek günde kaç kere seks düşünüyor bir fikrin var mı

0|0
    0|0
  • bunu dusundugune gore senin dusuncelerinde saglam sayilmaz seni napicaz peki?

0|0
    0|0
  • sürekli azgınlık yapan karılar ne olacak peki mini etek dekolte giyinip milleti azdırmaya çalışanları diyorum

0|0
    1|0
  • Evet olsun

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...