Neden sevdiklerimizi kaybediyoruz?

Insan oğluna ufacık değer verdiğimizi hissettirdiğimiz an neden kaybediyoruz onları halbu ki sevgiyi belli etmek en iyi işlerden biri değilmiydi seviyosan belli et demezmiydik bize ne oldu?

0|1
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Benim islam inancım var ve eğer birisi hayatımdan çıkıyorsa Allah beni ondan koruduğu için hayatımdan çıkarmıştı hakkımda hayırlı olan budur. Yani üzülüyoruz ama böyle düşününce de mantıklı geliyor.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• sevmediklerimiz de gidiyor ama fark etmiyoruz

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hala böyle insanlar kalmış olması da güzel. İnsanoğlu olarak bencillik ya da kendini düşünmek diyelim genlerimizde var. Bende çok yaşadım. Ne zaman üstüne düşsen kaybeder; ne zaman kaybedilsen üstüne düşülen oluyorsun. Adaletsizlikten de öte bir şey bu. Ruhsal açıdan körlük demek daha mantıklı olur bence. Her zaman daha az değer veren daha kıymetlidir tersinin doğruluğuna rağmen bunu böyle bilirler birde doğal karşılarlar. Neymiş sevdiğini çok belli edersen; herşeyini verirsen herşeyinle seversen sıkılırmışsınız heyecanı bitermiş... Ben karşımdakine rol mu yapacağım? Sürekli aman az seveyim de peşimden koşsun diye düşüneceğime olmasın daha iyi? Maalesef böyle..

0|0
    0|0
  • Hayat bu...

0|1
    0|0
  • kurban olduğum aliosa bizde var bilidigi

0|1
    0|0
  • Çok da değer vermemek lazım insan oğluna

0|0
    0|0
  • Bilmem