Arkadaşını çevresini değiştiren insan hakkında ne düşünüyorsunuz?

Makine mühendisliğinde okuyorum. geçen sene 4lü bir kız grubumuz vardı. biriyle ise liseden beri tanışıyoruz ve baya da yakın arkadaşımdı. bu sene başka bir çevre yaptı resmen yetmiyoruz. neden bilmiyorum belkide bizden sıkıldı mı? Ama bu moralimi bozdu artık onu yakın arkadaşım olarak görmüyorum, hatta arkadaş bile görmeyebilirim, iki yüzlü ve şımarık gleiylr. başkasını yanında diğer kız arkilerimi alaya alabiliyor çok bariz bir alay değil ama normal halinden farklı daha şımarık.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• onun kararı o yakin deilse sna ve dier arkadaşlarina sizde oyle davranın mesafe koyun araniza

0|0
    0|0
    • 1ay

Koyacağım zaten ama ne biliyim bir insana güveniyorsun böyle bir anda seni beğenmiyor ya da yetemiyorsun, bu çok kötü değil mi hadi bu arkadaşlık ilişki de de böyle olursa çok kötü olmaz mk

• 1ay

Teşekkürler her şey için iyi ki tanışmışız :)

• 1ay

rica ederim guzel sohbetti umarim dogru olani yaparsiniz ve pisman olmazsiniz

En İyi Kız Görüşü

• yeni ortama girince bir yeri kalkmış o arkadaşının.

1|0
    0|0
    • 1ay

Aynen öyle sinir oluyorum.. yani ne biliyim bu zamana kadar arkadaştık Yen'i birilerini bulunca bizi sallamaya başladı.

• 1ay

Teşekkürler iyiki varsın Allah razı olsun

• 1ay

senden de kardeşim. sıkma canını hem daha hayatta ne arkadaşların olacak. bunlar kim ki..

Erkekler Ne Diyor 3

• bişe düşünmem

0|0
    0|0
  • İnsanlar değşir

0|0
    0|0
    • 1ay

Evet bu beni korkutuyor. üzüyor.

• 1ay

Teşekkürler herşey için

• 1ay