Arkadaşımla geri dönüşü olmayacak şekilde tartıştık geri dönüşü yok napmalıyım unutmak için aynı ortamdayız lütfen :( ?

Onunla ciddi derecede tartıştık onla aslında büyük bir olay yoktu hiç bişey yok yoktu birden değişti nefret ben ona nekadar dıraşı çıkalım desem ogün istemedi 5 dk sonra kendisi arkasından sövdüğü kız geldi ve canım çok sıkıldı çıkalımmı dedi ve banada sende istiyosan gel dedi bunları konuştuk ona sordum olaysonrasında falan bilmem alakası yok falan dedi sorunlarımı birzat aktardım onla ilgili sonra uzak durmayı tercih ettim yüzüne dahi bakmadım oda öyle yaptı sonra ben dayanamadım ve onla konuştum böyle yapmasının sebebini bana sen bunlardan bahsetmedin dedi yalan ona olay sonrasında sıkıntısının ne olduğu sormuştum ve hiç bişey demişti sonra bu soruşumda ise herkese hak ettiği gibi davranıyorum diye cevapladı ve o kendisi bana arkasından sövdüğü kızla herzaman dışarda bir ortak arkasaşları var kıskanıyo uzaklaştırmaya çalıştı kızı arkadaşlarından hep bana haftalarca onun yaptıklarıyla alakalı ağıt yaktı bencil dedi vs bende dimki sen bana kendini anlatmışsın haftalarca falan dedim seni tanıyamamış dedim ama onu unutmak istiyorum aynı ortamdayız yanyana oturmak zorundayız ve onu takmamak için napmalıyım ona ilgim yokmuş gibi nasıl davranmalıyım unutmalıyım yanımdaki kişiyi üzülmemeliyim kendimde hata aradım özürdilerdim gerekirse ama cidden yok unutmak için çözüm söyleni onu benim hiç arkadaşım olmamış gibi nasıl unuturum lütfen yardım edin benim için herkesten bir farkı olmamış gibi yabancıymış gibi nasıl unuta bilirim çareler söyleyin lütfennn!!!

Güncellemeler:
29gün Arkadaşımla geri dönüşü olmayacak şekilde tartıştık geri dönüşü yok napmalıyım unutmak için aynı ortamdayız lütfen ? Onunla ciddi derecede tartıştık onla aslında büyük bir olay yoktu hiç bişey yok yoktu birden değişti nefret ben ona nekadar dıraşı çıkalım desem ogün istemedi 5 dk sonra kendisi arkasından sövdüğü kız geldi ve canım çok sıkıldı çıkalımmı dedi ve banada sende istiyosan gel dedi bunları konuştuk ona sordum olaysonrasında falan bilmem alakası yok falan dedi sorunlarımı birzat aktardı

0|0
1|3

Erkekler Ne Diyor 3

• Çare gurbanlar çaaareeyğ
    Uzun hava çektirmeyin yaaareğy ey iki gözleriiiiim

Yaşdadır yaşta ayyğ
    Etme garip etme kulun gurbanın olum da gadan ben ağlam değğğğ
    Kal bizim çölde çölde vayyyğ

Allah yardımcın olsun bacı, okurken gözlerim yaşardı, boncuk boncuk oldu

1|0
    0|0
    • 29gün

ikimizde kızız anladın dimi bir ilişki değil arkadaşız unutmak için napmam gerek :(

• 29gün

Başka şeylerle meşgul ol kardeş, ilim öğren, nasıl unutacağım diye düşünme

• 29gün

derslerim kötü değil zaten iyiler iyi olmasalar iyi bir lisede okumam

• u dönüşü yaap

1|0
    0|0
    • 29gün

çok kolay sanki unutmak istiyorum kız yanımda oturuyo ve güvendiğim biriydi açıkçası ve bu tartışma geri dönüşü olmayan birşey ergenler gibi bir küsüp barış değil bitti yanı saç baş dalaşmadıkta ciddi şekilde oturduk tartıştık bağırmadanda zaten bu sakinlik bitirdi dostluğumuzuda yanımda kız bir çözümün varmıdır lütfen :(

• 29gün

16 yılı asla satamam bib türlü anlasiriz biz

• 29gün

Belki aranızda başkaları yoktur sizden başka çevresi geniş olmayan insanlar herzaman iyidir onun benden daha çok değer verdiği kişiler vardı benimde ondan çok değer verdiğim kişi yoktu verdiğim değerin karşılığnı alamayınca bende gördüğüm değeri verdim bu sefer ama üzülen yine ben oldum adi bir şekilde kendisi sövdüğü bencil dediği kişiyi seçti haftalarca anlattı ağladı elimden geldiğince yardımcı oldum ortak arkadaşlarıyla onu daha çok yakınlaştırdım hatta o ardakaşla onun için konuştum onun içindi ama sattı onun için herşeyi yapabilecek bir dostu vardı ama unutamayan yine benim

• Bunlar hep büyüme sancıları.
    Büyüyunce hiçbir şey kalmıyor

1|0
    0|0
    • 29gün

ben küçük değilim aklım başımda siz olsanız napardınız

• 29gün

Sana çocuk muamelesi yapmadim.
      Sadece geçiş sürecindesin.
      Bunu vurguladım.
      Umursamazdim bile...

Kızlar Ne Diyor 1

• hayatımda hiç bu kadar iğrenç cümle kuran insan görmedim. çok korkunç haldesin, tüm bu sorunlardan önce gidip biraz kitap okumalısın. şiddetle öneriyorum.

0|0
    0|0
    • 29gün

benimmi iğrenç olduğumu düşünüyosun olaylar sadece 2000 karakterle anlatılacak gibi değil anlıyomusun burda belki tuhaf geliyo ama iç yüzünü ben yaşıyorum kötü olan yine ben oluyorum onun gibi birine ben artık dostum diyemem yüzüne dahi bakmam kitap zaten okuyorum okumasam iyi notlar ve iyi bir lisede olmam açıkçası o unutuyorsa bende unutmalıyım ama hatam var mı yok mu diye binkere sorguladım kendimi yoksa adam gibi özürümü dilerdim ama ortada benim yaptığm bir hata göremedim arkadaşalrıma danıştım üzüldüm ben ama o yine enerjikti ben kötü gününde yanında oldğum isanın iyi günündede olmak isterim oyüzden beni bir zavallı gibi gösteremzsin olayların arka yüzü var bunlar bu satırlara sığmaz heleki o kişiye karşı hissettğin duygular nefret ayrı

• 29gün

bence ona, ondan hoşlandığını açıkça dile getirmelisin

Yükleniyor...