İkizler burcu diyince neden hep kötü anılırlar?

İkizler burcu diyince neden hep kötü anılırlar ???Soru gayet açık ve net görüşleri alalım..

Güncellemeler:
28gün KS de ikizler burcunu sevmeyen yok mu yav?

0|0
20|3

En İyi Kız Görüşü

• ikizler burcuyum anlasilmamiz zor bizim aslinda cok sevecenizdir kiymet bilene

0|1
    0|0
    • 28gün

Aslında gayet anlaşılır bir burç dengesizlikler mevcut tabi bence ortama renk katan burç diyebilirim.

• 28gün

o kadar değilde bendede oluyor bazen güne mutlu başlayıp kısa bir süre sonra ortada sebep yokken dünyanın en dertli insanı moduna girebiliyorum :D :D

• 28gün

aynn bnde oyleyim 😊

En İyi Erkek Görüşü

• Resim güzel açıklamış. 2 kişiyiz. Her an farklı olabiliyor, aynı durumlara farklı tepki verebiliyoruz. Sıkıntı ya sevmiyorum burcumu.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• Benim burcum kötümü anılıyormus. Mukemmelligimizimi cekemiyorlar acaba gergedan b*klari 😒

0|1
    0|0
  • Allah allah neden ki ben cok iyi bir insanim😃

0|2
    0|0
  • Ben çok severim ikizler burcu beylerini. Birisi abim olur 😇

0|1
    0|0
    • 28gün

Sende kova burcumusun? sadece tahmin :D

• 28gün

cCc akrep burcu cCc

• 28gün

ahhahah :D :D :D

• Evet bir aciklayin nye køtu aniyorsunuz bizleri n yaptik size tavugunuza kis mi dedik abi 😂😂😂

0|1
    0|0
    • 28gün

Hahhaha birileri bizi çok fena karalamış zamanında :D :D :D

• 28gün

N diyim køtumu diyim :D ikizleriz dye millet køse bucak kaciyor bizden :D kafamiz rahat haci deme øyle😂😂😂

• 28gün

Milletin yediği boklar niye bize yüklensin :D :D

• Çünkü çekemiyorlar bizi 😜

0|2
    0|0
  • Kötüler çünkü.

0|1
    0|0
  • Kime göre neye göre felsefesi..

0|1
    0|0
    • 28gün

Çıkar meselesinemi gelio diosun :D :D

• 28gün

Aynen öyle :D istediğini hep elde eder çok şükür:D

• 28gün

Tabi bu isteklerin çitasını çokta yükseltmemek gerek :D :D

• Ruh degisikliklerimiz cok oluyor ondan.

0|2
    0|0
    • 28gün

evet dengesizlik mevcut sabah yataktan mutlu olarak kalkıp öğleden sonra depresif moda geçmekte üstümüze yok :D :D

• bir anı bir anına tutmuyorlarda ondan 😂😂

0|1
    0|0
  • cok eglenceliler ama cok katilar hayatlarina kimseyi karistirmaz ve asla baglanamazlar tabi hepsi degil geneli

0|1
    0|0
    • 28gün

Kimse kimsenin hayatına karışamaz :D :D Eğlence hiper-aktiflik üstüne yoktur zaten. Bağlanma konusuna gelecek olursak karşısındaki insana bağlı eğer hissettirirse güvenini dünyanın en sadık burcu ikizler derim açık ve net.

• 28gün

demekki ben hic sevilmemisim

• 28gün

burdan anlaşıldığı üzere bir aldatılma söz konusu sanırsam. :/

• bilmiyorumda burclari cok kafaya takan insanlari garip buluyorum :D

0|1
    0|0
  • Karakterleri çok farklı olduğu için, bu gün evet dediğine yarın hayır diyebiliyor

0|1
    0|0
    • 28gün

Hiç huyum değil bence sen ölesine denk gelmişsin. :D :D

• 28gün

Olabilir, ama dediğim dedikler, iyi insanlar bazı özellikleri dışında yengeç burcu ile iyi anlaşırlar

• 28gün

Evet dik kafalılık ve dediğim dediklik mevcut

• Bende ikiz burcuyum ama memnunum

0|1
    0|0
  • İki yüzlülerdir genelde.

0|1
    2|0
    • 28gün

Bende ikizler burcuyum ikiyüzlü olduğunu nerden cikardin sana kötü insanlar denk gelmiş çoğul konusma

• 28gün

@burcufb92 Aslında en eğlenceli monotonluğa gelmez yeni yeni şeyler arayan burç bende çok seviore :D :D

• 28gün

Bende seviyore 😊😃

• yukselenimde ikizler normal burcumda ikizler tamamen tasiyorum ozelliklerini ve buyuk ihtimal ; bisey dedigimizde ertesi gunu benmi dedim felan dememizdir yani degisken ve cift karakterli olusumuzdan dolayidir

0|0
    0|0
    • 28gün

demek ben tam taşımıyorum o özellikleri ben aksine dik kafalıyım biraz ne dediysem odur dediğimden dönmem pek pek sanırsam yükselenden kaynaklı

• 28gün

evet yükselen daha fazla etkiliyor bence

• karasız olduğumuzdan bence

0|1
    0|0
    • 28gün

bir kararsızlık yüzünden bu kadar karalanamayız bence :D :D

• Burçlara inanmıyorum tamamen önyargı

0|1
    0|0
  • En nefret ettiğim insanın geçen sene ikizler burcu olduğunu öğrendim. Çok garip ne biliyim

0|1
    0|0
    • 28gün

Belkide öyle denk gelmiştir bilemedim şimdi :D :D

• 28gün

Sen bu olaya çok takılma belki sen burcunun özelliklerini taşımıyosundur herşey burçlarla alakalı değildir kim ne derse desin

• 28gün

Muhakkak öyle tabi. Mesela en çok aldatan burçlar arasında gösteriliyor ama çok şükür bugüne kadar öyle bir karaktersizlik aklımın ucundan bile geçmedi ama işte millete karşı handikaplı bir durum söz konusu oluyor.. :/ :/ :/

• İkizler yalana en çok başvuran burçlardan biri

0|1
    0|0
    • 28gün

Sanmıyorum ben şahsen ikizler burcu olarak yalan en nefret ettiğim şeydir aksine dobralıktan yanayım

Erkekler Ne Diyor 2

• Karaktersizdir, düşünmeden karar verir, bir şeyden çabuk sıkılır, şuraya gidecez der gitmez, plan yaparsın cayar, yaptığı aktiviteden birden sıkılıp yanındaki insanı yarı yolda bırakır, bir an iyidir bir an kötüdür, bir anı bir anını tutmaz, karakter yoksunu şerefsizin tekidir ikizler..

1|1
    0|0
  • Bende ikizlerim nedenini merak ediyorum 😂😂

0|1
    0|0
Yükleniyor...