İkizler burcu diyince neden hep kötü anılırlar?

İkizler burcu diyince neden hep kötü anılırlar ???Soru gayet açık ve net görüşleri alalım..

Güncellemeler:
KS de ikizler burcunu sevmeyen yok mu yav?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• ikizler burcuyum anlasilmamiz zor bizim aslinda cok sevecenizdir kiymet bilene

0|1
    0|0
    • Aslında gayet anlaşılır bir burç dengesizlikler mevcut tabi bence ortama renk katan burç diyebilirim.

• o kadar değilde bendede oluyor bazen güne mutlu başlayıp kısa bir süre sonra ortada sebep yokken dünyanın en dertli insanı moduna girebiliyorum :D :D

• aynn bnde oyleyim 😊

En İyi Erkek Görüşü

• Resim güzel açıklamış. 2 kişiyiz. Her an farklı olabiliyor, aynı durumlara farklı tepki verebiliyoruz. Sıkıntı ya sevmiyorum burcumu.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• Ben çok severim ikizler burcu beylerini. Birisi abim olur 😇

0|1
    0|0
  • Benim burcum kötümü anılıyormus. Mukemmelligimizimi cekemiyorlar acaba gergedan b*klari 😒

0|1
    0|0
  • İki yüzlülerdir genelde.

0|1
    2|0
    • Bende ikizler burcuyum ikiyüzlü olduğunu nerden cikardin sana kötü insanlar denk gelmiş çoğul konusma

• @burcufb92 Aslında en eğlenceli monotonluğa gelmez yeni yeni şeyler arayan burç bende çok seviore :D :D

• Bende seviyore 😊😃

• Evet bir aciklayin nye køtu aniyorsunuz bizleri n yaptik size tavugunuza kis mi dedik abi 😂😂😂

0|1
    0|0
  • Allah allah neden ki ben cok iyi bir insanim😃

0|2
    0|0
  • karasız olduğumuzdan bence

0|1
    0|0
  • Kötüler çünkü.

0|1
    0|0
  • Çünkü çekemiyorlar bizi 😜

0|2
    0|0
  • cok eglenceliler ama cok katilar hayatlarina kimseyi karistirmaz ve asla baglanamazlar tabi hepsi degil geneli

0|1
    0|0
    • Kimse kimsenin hayatına karışamaz :D :D Eğlence hiper-aktiflik üstüne yoktur zaten. Bağlanma konusuna gelecek olursak karşısındaki insana bağlı eğer hissettirirse güvenini dünyanın en sadık burcu ikizler derim açık ve net.

• demekki ben hic sevilmemisim

• burdan anlaşıldığı üzere bir aldatılma söz konusu sanırsam. :/

• Kime göre neye göre felsefesi..

0|1
    0|0
    • Çıkar meselesinemi gelio diosun :D :D

• Aynen öyle :D istediğini hep elde eder çok şükür:D

• Tabi bu isteklerin çitasını çokta yükseltmemek gerek :D :D

• yukselenimde ikizler normal burcumda ikizler tamamen tasiyorum ozelliklerini ve buyuk ihtimal ; bisey dedigimizde ertesi gunu benmi dedim felan dememizdir yani degisken ve cift karakterli olusumuzdan dolayidir

0|0
    0|0
    • demek ben tam taşımıyorum o özellikleri ben aksine dik kafalıyım biraz ne dediysem odur dediğimden dönmem pek pek sanırsam yükselenden kaynaklı

• evet yükselen daha fazla etkiliyor bence

• Ruh degisikliklerimiz cok oluyor ondan.

0|2
    0|0
    • evet dengesizlik mevcut sabah yataktan mutlu olarak kalkıp öğleden sonra depresif moda geçmekte üstümüze yok :D :D

• bir anı bir anına tutmuyorlarda ondan 😂😂

0|1
    0|0
  • bilmiyorumda burclari cok kafaya takan insanlari garip buluyorum :D

0|1
    0|0
  • Bende ikiz burcuyum ama memnunum

0|1
    0|0
  • Karakterleri çok farklı olduğu için, bu gün evet dediğine yarın hayır diyebiliyor

0|1
    0|0
  • Burçlara inanmıyorum tamamen önyargı

0|1
    0|0
  • En nefret ettiğim insanın geçen sene ikizler burcu olduğunu öğrendim. Çok garip ne biliyim

0|1
    0|0
    • Belkide öyle denk gelmiştir bilemedim şimdi :D :D

• Sen bu olaya çok takılma belki sen burcunun özelliklerini taşımıyosundur herşey burçlarla alakalı değildir kim ne derse desin

• Muhakkak öyle tabi. Mesela en çok aldatan burçlar arasında gösteriliyor ama çok şükür bugüne kadar öyle bir karaktersizlik aklımın ucundan bile geçmedi ama işte millete karşı handikaplı bir durum söz konusu oluyor.. :/ :/ :/

• İkizler yalana en çok başvuran burçlardan biri

0|1
    0|0
    • Sanmıyorum ben şahsen ikizler burcu olarak yalan en nefret ettiğim şeydir aksine dobralıktan yanayım

Erkekler Ne Diyor 2

• Karaktersizdir, düşünmeden karar verir, bir şeyden çabuk sıkılır, şuraya gidecez der gitmez, plan yaparsın cayar, yaptığı aktiviteden birden sıkılıp yanındaki insanı yarı yolda bırakır, bir an iyidir bir an kötüdür, bir anı bir anını tutmaz, karakter yoksunu şerefsizin tekidir ikizler..

1|1
    0|0
  • Bende ikizlerim nedenini merak ediyorum 😂😂

0|1
    0|0
Yükleniyor...