Yemin etmek ve kefareti?

Arkadaşlar kendi kendime hiç kimseninn bulunmadığı bir ortamda yemin ettim. Yemin yerine geçiyormu ya da kefaretini ödemelimiyim çünkü ettiğim içim pişmanım ne yapmalıyım?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• 10 kişiyi doyurman /10 kısıyı giydirmen/ 3 gün oruç tutman
    3unden birini yapacaksin

0|1
    0|0
    • 1ay

Oruç tutucam büyük ihtimal 3 ünüde arka arkayamı tutmalıyım aralıklarlada tutabilirmiyim?

• 1ay

evet peş peşe

En İyi Erkek Görüşü

• büyük islam ilmihali indir pdf ordan yemin kefareti konusunu oku iyice farklı hükümler var yeminin mahiyetini anlamak gerek önce indir pc ye hem başka konulardada gerek olabilir ben kopyalama yapacaktım ama burdaki alan yetmez çok parçalı olur onun için kendin indir ve oku

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• hiç kimsenin olmadığı bir yerde olsa Allah duyuyor kardeşim bozarsan kefaretini ödemelisin

0|0
    0|0
    • 1ay

Kendi kendime ettim yeminimi ve sadece kendimi ilgilendiriyor iç dünyamda ettim yeminimi o bakımdan söylemiştim çok sağol görüşün için

• Yemin etmek ve dua etmek saçmalıktır. ;)
    https://i.hizliresim.com/qE7Xkd.jpg

0|0
    0|0
    • 1ay

Dünya'da büyük bir çoğunluğun inandığı şeylere saçmalık demek sana düşmez.

• 1ay

Düşünerek inanan ne oluyor bugtamı kaldı onlar bu ünlü düşünüre göre?

• 1ay

Ayrıca ilave edeyim ben seninle doğruluğunu tartışmadım saçma demenin doğru olmadığını vurguladım canım... Elhamdülillahda müslümanım seninle din tartışıcak değilim bb.

Yükleniyor...