Size sebepsiz yere küsen biri oldumu hiç?

Bugün bir kişi daha bana sebepsiz yere küstü teşekkürler hayat 😂 1 gecede ne olabilir diye düşünüyorum anlam veremiyorum kızla güzelce konuştuk iyi geceler dedik uyuduk sabah bir baktım küsmüş 😂 birinden bişeymi duydu diycem ortak arkadaşımız bile yok.
Size sebepsiz yere küsen oldumu olduysa ne yaptınız? ben sildim mesela. kendimi yırttım sebebini söylemiyo ne yapim

0|0
2|3

Erkekler Ne Diyor 3

• Bu kaçıncı küsen?

1|0
    0|0
    • 1ay

Üçüncüü olması lazım

• 1ay

Hayır insanlar beni çok beğenir herkesde öyle söyler dış görünüşle alakalı bir durum yok. birilerinin iftirasına ve alınganlığına maruz kaldığımı düşünüyorum

• 1ay

O küsenler keşke gelip ilk önce gelip seninle konuşsalar sonra da küserse küssünler.. ne kadar saçma..

• Oldu illaki bir sebebi vardır benim bilmediğim

0|0
    0|0
  • valla oldu noldunu bende anlamadım 😆😆

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• En yakın arkadaşım anlamsızca küstü ve artık hiçbi şeyiz

0|0
    0|0
    • 1ay

Sebebini sordunmu. ben sordum mesela ama asla söylemedi. kendi kararıysa boşvermek lazım ama birinden bişey duyduysa rahat edemiyorum şahsen

• 1ay

Tamamda sen sebebini biliyosun işte ben hiiiç bilmiyorum sıkıntı orda. Bak mesela az önce numarasını sildim söylemiyo diye şimdide mesaj atmış umrumda değilsin filan okumadım gerisini mavi tik olmasın diye 😂

• 1ay

ahahahahah 😂 siz barışırsınız hiç olmazsa aranızda iletisim var onun baska arkadaşlarıyla konuş ya da tanıdıklarıyla. onlara anlatmıştır kesin

• Evet oldu. Ortada sebep yok kendi kendine sebep yaratıp küstü 😂😂 Keyfi bilir

1|0
    0|0
Yükleniyor...