Bir izmirli olarak chp ye bir daha oy cıkmaz benden resmen hdplileri savunuyor siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

Adama cok sinirlendim sen koskoca chp'nin başkanısın ya vekilleride gerçi aynı dün cnn türkte birisi konusuyordu cok sinir oldum !!!

0|0
5|23

En İyi Erkek Görüşü

• Haklısın! Git oyunu osloda pkk ile pazarlık yapan, megri megri söyleyip barzaniyle iş tutan, Diyarbakır meydanında apo mektubu okutan akpye ver

2|3
    0|0
    • 1ay

Oslo'da PKK'yla pazarlık masasına kim oturdu?
      Oslo'da tutanakları onaylaması için Abdullah Öcalan'a kim sundu? "TC" ve "Türkiye Cumhuriyeti" ibarelerinden rahatsız olup okullardan, hastanelerden, bankalardan, devlet dairelerinden kim kaldırttı? Türkçe Kuran yüzünden Atatürk'e demediğini bırakmayıp elinde Kürtçe Kuran'la Diyarbakırda şov yapan kim? Diyarbakır'da bölücü Barzani'yle el ele miting yapan kim? İmralı tutanakları için MİT, HDP ve Öcalan'lı görüşmeleri başlatan kim? Abdullah Öcalan'a sayın demenin suç olmasını kaldıran kim? Abdullah Öcalan'ı siyasetçi gibi görüp O'nu öven kim? Bayrağımızın indirilmesine göz yuman kim? Abdullah Öcalan’ın mektubunu hem Türkçe hem de Kürtçe olarak Nevruz kutlamaları çerçevesinde Diyarbakır’da bir siyasi liderin mesajı gibi okunmasını sağlayan kim?
      Demokratikleşme paketi adı altında coğrafi yerlerin adlarının Ermeni ve Kürt isimleriyle değişmesine izin veren kim?
      Dördüncü Yargı Paketi kapsamında terör propagandasının kapsamını daraltan kim?
      Troll!

• 3gün

Teşekkürler

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• Duamızla gelmedi ki bedduamızla gitsin.. Kasetle geldi, hasetle gider... Uğursuz it ne olacak😒

0|0
    0|0
  • Pepsi coca cola dan ne kadar farklıysa chp de akp den :) dönem dönem rol değiştiriyorlar pkk savunuculuğunda. Buna şaşmamak lazım. Pkk lı akrabalarını geçen seçimlerde aday göstermedi mi sanki? pkk lı cenazesine, taziyesine katılan vekilini ihraç mı edebildi?

0|0
    0|0
  • Haklı olarak itiraz ediyorlar. Cumhuriyet gazetesi ve HDP liler hakkında kesin deliller varsa normal yapılmalıdır. Ama hukuk devleti olmadığımız siyaset ile adalet dağıtıldığı için itiraz etmeleri çok doğal Bugün HDP liler yarın CHP liler sonra tüm muhalif kesim hedef olacaktır. Diktatörlük yolunda emin adımlarla gidiyoruz. Farkında değil misiniz? Skype dan iş görüşmesi yapamadım. Devlet bağlantıları kopartmış... Çok özgür bir ülkede yaşıyoruz gerçekten...

0|0
    0|0
  • chp nin içinde de malesef kürtçü tatlı su solcuları var. Emine Ülker Tarhan gibi kadınları harcayıp yerlerini bunlarla doldurdular işte

0|0
    0|0
  • Verme. Ilerde kemal dediydi dersiniz.

1|0
    0|0
    • 1ay

Anayasa ve hukuku savunuyor hdp yo degil.
      Anayasayi yakın o zaman.

• 1ay

kılıçtar oğlunda sıkıntı var önceki adam cok iyiydi oyda değilim ama yaptıgı yanlış birlik olunması lazımdı yani

• 1ay

Sevgili izmirli kardesim dogru analiz edemiyorsun.

• helal sana beee

0|0
    1|0
  • Senin Chp li olduğuna inanmıyorum Aktrolsün sen...
    Takiye yapmayı Fetullah çok iyi öğretmiş size...

0|0
    0|0
  • Chp nin parti politikası 5 kuruş etmez

0|0
    1|0
  • ozaman şeriat geliyor hayırlı olsun

1|0
    0|0
    • 1ay

şeriatlık bir durum yok anayasının ilk 4 maddesi değiştirilemez zaten 36 yaşında insansın hiç mi okumadın :)

• 1ay

şu atv kanalına bir oparasyon yapmıyorlar niye

• 1ay

8 9 senedir tv açmıyorum ya internetten takip ediyorum ondan hangi kanal ne yapar hiç bilmem :)

• Zaten bu yüzden oy alamıyorlar

0|0
    0|0
  • uyan türkiyem diye akplilere diyorlardı ya, günaydın diyim

0|0
    1|0
  • Ne yazık keMAL Bey muhalefet olayını çok yanlış anlıyor... Bundan kaynaklı.

0|0
    1|0
  • savunan yok karışıklık çıkabilir diyorlar aynısını akpnin başbakan yardımcısı da dedi

0|0
    0|0
  • BENİM OYUM SANA. HELAL OLSUN DİYE... BU TERBIYESIZLIGI SENDE GORUP BEYAN ETTIGIN ICIN...

0|0
    1|0
  • Chp Atatürk ün izinden cıkmıstır cok baska yolda ilerliyolar

0|0
    1|0
  • Chp çizgisinden çıkalı hayli bir zaman oldu.

0|0
    1|0
  • Doğru bir karar

0|0
    1|0
  • eskiden beri böyleydi zaten yenimi farkettiniz..

0|0
    2|0
  • Malesef CHP son zamanlarda iyice saptı. Rahmetli Atatürk en önce bunları asardı

0|0
    1|0
  • ayni seyi dusunuyorum

0|0
    1|0
  • Yillarca akp kol kanat gerdi gulucukler dagitti sayin bile dedi... cukurlar kazilirken silah stoklari yapilirken kimse gormedi simdi akp nin oyu azaldimi hayir

0|0
    0|0
  • Recep tayip erdoganda sonra bu adamamı laf atıyosunz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bende izmiliyim sana katılıyom

0|0
    1|0
  • Hah gozunu seveyim chpnin Ataturk partisi olmadigini keske herkes senin gibi anlasa..

0|0
    1|0
  • Chp ne şansız bir parti. Atatürk'ten sonra kimse gelemedi.

0|0
    0|0
  • Benden cikar adam hakli sonucta bunlarin hepsi bir oyun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...