Selahattin Demirtaş tutuklandı ne düşünüyorsunuz?

Selahattin Demirtaş tutuklandı ne düşünüyorsunuz?

0|1
10|15

En İyi Erkek Görüşü

• Cürüsün hapiste leşinide kargalara atsinlar. ya da atmasinlar kargalara dokunur en iyisi uzaya gondersinler dunyadan uzak olsun da gerisi muhim degil

3|1
    1|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• çok mutluyum🚬

3|1
    0|0
  • İsabet olmus

1|0
    0|0
  • çok iyi oldu :)

3|1
    1|0
  • Yaa isterse hepsini alsınlar içeri. Çözüm mü bu allah aşkına çeyrek zekalılar? Her gün insanlarımız ölüyor. Sorunlar husumetle dövüşerek değil zekayla sevip anlayarak çözülür. Böyle aptallıklar yüzünden 30 senedir bu ülke bize cenaze evi oldu. Sizin gibi insanlar sözde vatansever ama özde 1 numaralı vatan zararlılarıdır.

1|0
    0|1
  • Devletin aldığı en iyi kararlardan biri

2|0
    0|0
  • geç kalındı bile. bu vatan hainlerine çok sabredildi. tayyip fazla sabırlı :D

2|0
    1|0
  • Taraflı bakıyorum iyi olmuş Tarafsız bakıyorum yine iyi olmuş. Umarım çürür içeride :) (içerde misin Sılho?) :D

2|0
    1|0
  • Amaç vekillikleri düşürüp bölgede erken seçim yapmak. Herşey planlı programlı akp aldatmacası hala anlamıyor musunuz?

1|1
    2|2
  • serbest kalacak

2|0
    1|0
  • Ata nın türkiyesi terorıst tutklandı dıye sevınelım mı akp oyun kuruyor dıye uzulelım mı hale bak

0|1
    1|1
  • İyi oldu İnşALLAH idam gelir tüm vatan hainlerini idam ederler

3|0
    2|1
  • kader kanka :D

1|0
    0|0
  • çok ta skmde

1|0
    0|1
  • Teror ve siddete destek olmak dusunulemez bile ama neden simdi neden daha once degil o cukurlar kazilirken yiginaklar yapilirken devlet neredeydi? Demirtas ve cevresi degismediki nasil secimlere katilabildi

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Geç bile kalındı

2|1
    1|0
  • Hak etti

2|1
    1|0
  • İyi oldu

2|1
    1|0
  • Sonun da tutukladılar şeref yoksununu.

1|0
    1|0
  • Iyi oldu inşallah idam da edilir :)

1|0
    1|0
  • AK koyun kara koyunu mu tutuklatti? Vay arkadas...😒

0|1
    1|1
  • o gider digeri gelir iyi oldu ama

1|0
    1|0
  • Üzüldüm. Partisi ne olursa olsun vasıflı insanlar kabul görmüyor bu ülkede. Hadi sevinin koyun sürüleri. Beyinssiz parazitler.

0|0
    2|4
  • Uzuldum acikcasi

1|0
    3|3
    • 1ay

Bende size üzülüyorum

• 1ay

@2ikizler bence sirf bize degil hepimize uzul. Ben selahattin demirtasa uzulmedim ki sadece bunlarin hepsinin bir oyundan ibaret olmasina ve hicbi sey yapamiyor olmamiza uzuluyorum

Yükleniyor...