Detaydaki konuya göre benim hakkımda ne gibi yorumlar yaparsın ne düşünürsün? Anketli? Hayatta tek başıma ve yalnızım?

Ben 21 yaşındayım. Babam ve annem 2011 yılında ayrıldılar. Bunlar yüzünden okuyamadım. Halbuki başarılı biriydim. Ve oldukça zeki biriyimdir. Babamın evi çok güzeldi vb. Ama babam yobayz sinirli, baskılı biri olduğu için Suriyeli gibi annemle nenemin köy gibi semtteki evinde yaşamayı tercih ettim. Ama bu annemin kardeşleri koyyun gibi insanlar. Benle uğraştılar ama benle baş edemediler haylada edemezler. Babamla üçdört ayda bir konuşuruz barışırım. Bu adamın bana zerre faydası yok maddi manevi. 3 4 AYDA bir 50 lira para verir sadece. Bana 5 seneden beri bir ayakkabı almadı. Telefonum bozuk telefonda almadı. Bir tişört iki pantolon aldı 5 senede sadece. Üstelik bu adam bardan diskodan bulduğu kadınlarla gezer yer içer banada hava atar fotolarını gösterir. Bu böyle biri. Annemin akrabalarınında hepsinin kanı bozuyk çomayr insanlar sürüsü. Annem iyi bir insan ama artık oda fetullah gibi sapıyttı bazı konularda. Davranışlarını beğenmiyorum eskisi gibi. Çalıştığı yerdeki chpli solcu karılar annemin hayata bakış açısını değiştirdi. Haftalık sadece 50 liracık bir gelirim var. Ve ben bu parayı para olarak falan görmüyorum. Benim gıda olarak yememe içmeme yetmiyor. Ama bundan başka gelirim yok. Sigara alkolüm yok. Maalesef moral bozukluğundan yaşadıklarımdan dolayı okuyamadım. Ama benim başıma gelenler balyoz davasındaki Atatürkçü askerlerin başına gelmedi. Ben öyle komi garson gibi ayak işleride yapaymam. Çünkü benim bir gururum var. Ondanda ziyade onlar işlikten öte ameleylyk gibi bir şey. Ben utanırım kızlardan öyle bir yerde çırayk olsam. Bir buçuk yaş küçük erkek kardeşim var. O şimdi yanıma gelde azda olsa mutlu oldum. Tüm bunlara rağmen padişah gibi yaşıyorum. 11000 lira param var. dolar avro altın yapıyom. borsadayım şu an. parayı döndürüyorum. gıda gezme param çıkıyor rahatım. Ama bu işin sonu yok. Nereye kadar böyle gidecek yaa. Bir telefonum yok şu an mesela. Ama kimseyede muhtaç değilim. Kral gibiyim vallaha.

• TANRI YARDIMCI OLSUN SENİ KORUSUN
    0% (0)33% (1)12% (1)Oy Ver
  • HERŞEYE RAĞMEN ŞANSIN VAR PARAN VAR YİNEDE
    40% (2)0% (0)25% (2)Oy Ver
  • YORUMUM YOK
    40% (2)33% (1)38% (3)Oy Ver
  • DİĞER YORUM YAPACAM
    20% (1)34% (1)25% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Beter ol

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Yasin daha 21 garsonluk dedigin isi gurursuzlar yapmaz ancak senin gibi asagilik insanlar gurursuz bir meslek oldugumu dusunur.
    Sana sadece tek bir sozum var.
    bu kafayla gidersen askere NAH ALIRSIN TESKERE. eger bu sozun anlamini bilmiyorsan senden buyuk kimselere sorabilirsin. Saygisiz

0|0
    0|1
Yükleniyor...