Kapat

Ak parti politikalarını beğeniyor musunuz?

çünküleri yazarsanız sevinirim

• Evet
    46%(6)42%(10)Oy Ver36%(4)
  • Hayır
    54%(7)58%(14)Oy Ver64%(7)
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• bazen evet bazen hayır.
    saçmaladıkları oluyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 6

• Beğenmiyorum insanları dinle yönetmeye çalışıyorlar

0|1
    0|0
    • dinle yönetmeye çalışmak değil de, yani moruk şöyle işlenen suçlara bakınca insanın kanını donduracak türden. çocuk tecavüzcülerinin ve vatan hainlerinin şeriattaki gibi ağır cezalarla cezalandırılması gerekiyor bence.

• Memleketi çöküşe doğru götürüyorlar, freni patlamış kamyon gibi.

0|1
    0|0
    • bol keseden sallıyorsun.. dediğinin aksine bayağı ilerledik önceki iktidarların dönemine bakarsak. Senin problemin tamamen ideolojik, ben de tayyibi hayatta sevmem ama ülkeye katkısı oldugu için saygı duyuyorum en azından.

• Neyse hayırlı geceler. Önemli olan parti meselesi değil vatandır her zaman. İktidarların hepsi geçicidir nasıl olsa, kalıcı olan tek şey ise kardeşlik, saygı ve birlik olmaktır vatanın bütünlüğü için.

• @ömür-can Türkiye'de ABD'nin Kürecik'te hava savunma sistemi kuruldu, Türkiye'de Amerika'nın nükleer başlıklı füzeleri var, Rusya'nın ve Amerika'nın Türkiye'yi haritadan silecek güçte silahları var. İkinci Dünya Savaşı'nın gözdesi tanklar personel taşımak için bile işe yaramıyor, tanesi 15 liraya mal olan 3 tane tank mermisi kadar canı var tankların. Bu aralar personel taşıma işi hafif zırhlı araçlarla yapılıyor. Kobra benzeri araçlar ise TSK'nin envanterinde uzunca bir süredir mevcut. 1960'lı yılların teknolojileri ile gerçekten de övünelecek bir şey düşünmüyorum.

Uydu olayına gelince, Hindistan'da bile sıradan bir üniversitedeki 10 öğrenci hiç uğraşmadan yeteri kadar bütçeleri olursa uydu üretir, bu iş eskisi kadar zor değil. Uydu fırlatma teknolojisi ise halen sadece bir kaç ülkede var.

https://www.youtube.com/watch?v=W1czBcnX1Ww

https://www.youtube.com/watch?v=W1czBcnX1Ww

• bazen evet bazen hayır

0|0
    0|0
  • Beğenmiyorum sevmiyorum

0|0
    0|0
  • tayyip baba akp dış mihrak hödö hödö hödö
    heddef 2023 bor çıkcak amariga ısrayıl hüloooğh

0|0
    0|0