Yaşamış olduğunuz bir korku hikayeniz var mı?

Başınızdan geçen, kimsenin inanmadığı türden olaylar başınıza geldi mi? Karabasan, 3 harfliler vb..

0|0
1|4

Kızlar Ne Diyor 1

• 160 soruluk sınavda 1 yanlışımın çıkması ve sorunun ben hariç herkes tarafından doğru cevaplanması çok korkunçtu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• 4 sene önce gece 01.00 da odamda film izliyordum içerisi karanlık holün ışığı vardı içeriyi aydınlatan odamın kapısına arkam dönük ve kapı kapalıydı kapı açıldı içeri biri girdi evde ben ve ablamdan başka kimse yoktu zaten bende buna istinaden arkama dönmeden "birşey mi isteyecektin abla" dedim ses vermedi herhalde birşey almaya geldi falan dedim filmi mi izlemeye devam ediyordum kararltı oldu arkadan geçip gittiğini düşündüm 5 saniye sonra arkamı döndüm ne yapıyor diye odamın kapısının camından hole de siyah birinin (ablam olduğunu düşündüüğüm) geçtiğini gördüm gece bu saatte uyanık olmazdı hasta falan mı diye merak ettim hemen saniyesinde peşine gittim onun odasına gittiğimde yatağında horultulu uykusundan anladığım kadarıyla uykusunu çoktan yarılamıştı tam anlam veremedim sabah ona sorduğumda ise "hayır ben akşam 22.00 da çoktan uyumuştum ve bir dahada kalkmadım dedi"
    o zaman ben kimi gördüm? bu cevabı hiç bulamadım

0|0
    0|0
    • 1ay

Bu konularla ilgili açılan r var, biraz onları araştırmanı tavsiye ederim.. Oradaki karşılıklı empatiler işine yarayacaktır..

• hergün yaşamaktan korkuyorum olur mu?

0|0
    0|0
  • Bikeresinde uyurken perde sallanmıştı.

0|0
    0|0
  • Gece kalktım kapının önünde 2 metre boyunda siyah bir kedi vardı sonra vücudumdaki bütün tüyler diken diken oldu hemen geri döndüm yattım, nasıl uyuduğumu bende bilmiyorum.

0|0
    0|0
    • 1ay

Ne zaman oldu bu olay?

• 1ay

Kediler en sevdiğim hayvanlardır, korkmam da..

• 1ay

Vardır bir hayır, inşallah tekrarlanmaz bir kez daha..

Yükleniyor...