Nasil duzelecegim?

Kendimi cok degersiz ve bir hic gibi hissediyorum hicbir sey yapasim gelmiyo kimse beni sevmiyor gibi hissediyorum kendimi hicbi yere ait hissetmiyorum kendimi yuk gibi hissediyorum :(

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• Kimse seni sevmiyor dusuncesini birak once kendin kendine yetecen yoksa mutlu olamazsin ozguveni artir

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İlk başta sorunun çözümüne odaklan. Son zamanlarda ne yaşadın da böyle düşünmeye başladın, belki de yalnız hissediyorsundur sadece.
    Bu dünyada herkesin bir değeri ve bir amacı vardır, zaman zaman herkes bu yanlışa düşer, en büyük liderler bile. Hiç kimse dört dörtlük değilken hiçkimsenin hayatı da dört dörtlük değil. Hepimizin kötü yönleri var, bazılarımız bencil bazılarımız kararsız, bazılarımız çok cahil, dik kafalı. Ama herkesin iyi yönleri de var. İyi yönlerine odaklan hatta gerekirse bunları yaz :D ki tekrar bu hataya düşersen okuyasın.
    Biraz uzun oldu ama inşallah faydalı olur senin için :)

0|0
    0|0
    • 1ay

Tesekkur ederim ama iyi yonlerimi goremiyorum az once annem bana hicbi seyi beceremiyosun niye yasiyosun zaten bir amacin yok dedi.. Bunu benim en yakinim yapinca iyi yonlerim varsa bile goremiyorum

• 1ay

belki de sadece annen mükemmelliyetçidir. ya da o zor günler geçiriyordur çatacak adam arıyordur. başkalarının ne söylediğini umursama. evet en yakının olsa bile. senin aklın sana yeter. ayrıca senin kendini sevmen de sana yeter

• 1ay

bir de en önemlisi erkeklerin bu hassasiyetini kullanmasına sakın izin verme! sana yapmacık ilgi gösterip kullanmaya çalışanlar olacaktır, yeme hiçbirini.

Erkekler Ne Diyor 14

• Kişisel bakım yap ve bir konu üzerinde en iyisi olmaya çalış

0|0
    0|0
  • Bende oyle hissediyorum zaten olecegiz pek takmıyorum

0|0
    0|0
  • Sevgili değilde arkadaş edinmeye çalış konuşmak isterseniz yazın konuşalım başkasınada yazabilirsiniz

0|0
    0|0
  • Özgüvenin düşmüş.. Ama sen değrlisin.. Sen endeğerlisisin başkalarinin ne düşündüğü neden umrunda ki..
    Unutma!!
    Sen değerlisin
    Sen en iyisisin
    Kiymetlisin

0|0
    0|0
  • Vardır seveniiin

0|0
    0|0
  • spor yap özgünen eksikliğin var kitap oku kendine bir şeyi başara bildiğini kanıtla: :)

0|0
    0|0
  • özgüven eksikliğin var düzeltmek için spor yap kitap oku

0|0
    0|0
  • Neden peki

0|0
    0|0
  • Asla öyle düşünme değişik seyler yap.

0|0
    0|0
  • doğru yoldasın çünkü öylesin çünkü herkes öyle. herkesin görece ve zamana bağlı bir değeri vardır.

0|0
    0|0
  • Geçer.

0|0
    0|0
  • Öyle dusunme bence etrafına bakmayi dene

0|0
    0|0
  • Kız arkadaşım olsan beraber eğlenirdik gezerdik ikimiz de bu sorunu aşabilirdik sanırım 😞

0|0
    0|0
  • Bir işe girip çalışmayı dene.
    Para kazanıp birikim yaptıkça ya da ailene destek oldukça bu hislerin kaybolacak.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kendinle barışık olmaya bak hic kimse icin değerli olmak zorunda degil ilk once kendime deger ver gerisi hallolur 🙏

0|0
    0|0
  • Meslek edin, calis, araban, evin olsun. Bakimli ol. Seni sevenin muhakkak vardir, en azindan annen, baban, kardeslerin, kuzenlerin vs. gibi. Sevildigine emin olmalisin.

0|0
    0|0
  • insanları takmamaya çalış. Bir de özgüven eksikliğin var düzeltmek için spor yap kitap oku

0|0
    0|0
  • Ailen yanındamı? Sağlığın yerinde mı? AC mısın? Açıkta mısın? Bence bunlar mutlu olman ıcın yeterli sebepler canını sıkma ve hayattan keyif almaya bak

1|0
    0|0
Yükleniyor...