Bir anlam veremiyorum?

Merhaba arkadaşlar. Geçen sene okuluma yeni bir hoca gelmişti. Ilk karşılaşmamızda bana çok garip bir şekilde içten bakmıştı. Daha sonraları beni ne zaman görse aynı dikkatle bakmaya başladı ( sınıfımız önünden geçerken bana bakmalar , kapının camının önünden defalarca geçip bakmalar vs.). Sınıfa girip bana "sorun varsa sorabilirsin" demeler... Bir gün yemekhanede diğer hocalarla yemek yerken bana öyle bir dikkatle baktı ki yanında bunu farkedenler bana şaşkınlıkla bakmaya başladılar , haliyle kendimi çok kötü hissettim. Bu olaydan sonra hastalanmış ve birkaç gün gelmemişti okula. Sürekli çok güzel bir kız olduğumu söyledi. Ben yanlış anlamıyordum fakat arkadaş ortamında bunu farkedip hocaha imada bulunanlar oldu. Ben soru götürdüğümde sorularımı çözerken ellerinin titrediğini ve ona dikkatle baktığımda utandığını farkettim. Ben onun yaptıklarını o zamanlar yanlış anlamıyordum fakat bir süre benden Kaçar gibi oldu. Ertesi sene lafla karışık beni çok sevdiğini söyledi. Ben donup kaldım birşey demedim. aramıza hep mesafe koydum ve onun benim hocam olduğunu unutmamaya çalıştım. Bir süre bana çok uzak davrandı. Daha sonra sevgilisi olduğunu söyledi ( sınıftakilerle konuşurken ) . Ama hala bana yakınlık kurma ve değişik değişik bakma derdinde, bir garip ilgiler halinde. Sizce amacı ne? anlatmadığım daha çok şey var..

Güncellemeler:
1ay Güncel...
1ay Güncel Güncel

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Açıkça konuş onunla eğer seviyorsa evlenin gitsin ama sevgilisi var felan dedin o zamanda sana bakmayı felan kessin

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• fazlasıyla abartmışsın canım bir şey olmaz her şeyi çok düşünmüşsün ben abarttığını düşünüyorum sana aşık olduğunu falan mı düşünüyorsun

0|0
    0|0
    • 1ay

Inanın bana abartmıyorum. Aksine Başlarda yanlış anlamamak için elimden geleni yaptım

• 1ay

öyleyse senin de ona öyle baktığını farketmiş olduğunu düşünüyorum

• 1ay

Benim mi ona baktığımı düşünüyor? Sürekli mesafe koydum, yanımdan geçerken bile birkaç saniyeden fazla bakmamaya çalıştım

Erkekler Ne Diyor 4

• Seninle seks yapmak istiyor

0|0
    1|0
  • Kaç yaşında bu hoca

0|0
    0|0
  • dikkat et zaten günümüzde hic eksik olmuyor bu haberler manşet olma şikayet et masum görünür güzel kardeşim aldanma sikayette bulun

0|0
    0|0
  • hocanın sapığını git müdüre şikayet et. anne babana söyle önlem alsınlar.

0|0
    0|0
    • 1ay

Ablamla paylaşmıştım ama sapık biri de değil. Yaşadığım yerde tanınan saygı duyulan biri

• 1ay

Korkutmayın beni masumca birşey olma ihtimali yok mu? Hem sevgilim var falan dedi

• 1ay

evli ve çocuklu adamlar bile neler neler yapıyor bu yüzden masumane olmaz

Kızlar Ne Diyor 3

• Begeniyo seni demekki ama öğrencisi oldugun icin uzak tutuyo kendini
    Yaslariniz kac buarada

0|0
    0|0
  • Kapı komşun bile sapık çıkıp küçücük çocuğa tecavüz ediyo. Bu kadar güvenme hocana. Önlem al. Sevgilisi olması da hiç bişeyi değiştirmez. Etraf normal ve düzgün duran sapıklarla dolu. Güvenme

0|0
    0|0
    • 1ay

bakışlarında öyle bir artniyet görmedim ama tabii ki haklısınız...

• Dıkkatlı ol bu donemde. İlgisi var bellıkı

0|0
    0|0
Yükleniyor...