Her insanın hayatı farklı bir hikayedir, senin hikayenin son satırında ne yazıyor?

şimdiye kadar ki hikayenizin son satırında ne yazıyor?

0|0
13|5

En İyi Kız Görüşü

• Şu anda sana güzel bir söz söyleyebilmek için on bir kitap okumayi isterdim dedi... Gene de az gelişmiş bir cümle söylemeden içim rahat etmeyecek, seni tanidigima çok sevindim kendi çapimda... Beklenen hep geç geliyor geldiği zamanda insan başka yerlerde oluyor..

0|1
    0|0
    • 28gün

vermeyince Mabut, neylesin Mahmut.

• 28gün

İnsanin basina ne gelirse merakindan gelir demiş büyükler. baktim olmuyor ben senide merak ediyim geliver demiş üstad.

Kızlar Ne Diyor 12

• Yine günlerden cumartesiydi ve hava kararıyordu. Saate bakıp iç geçiren Begüm bir ses duydu ; karnı zil çalıyordu.

0|1
    0|0
    • 1ay

arkasında dolaba koştu, heyecanla dolabı açtı ve su içinde yüzen yoğurdu görünce gözlerini devirerek kraker sepetini karıştırdı.

• 1ay

Evin içinde kremalı pasta var ve arkadaşım onu saklamışsa onu yerim direkt.

• 1ay

haha :D güzeldi bu

• Hayaller bir yanda engeller bir tarafta. Ne vardı daha çok param olsaydı daha çok şey yapabilseydim?

0|1
    0|0
  • Sabrin içinde ümitler dolu her satirinda 😊

0|1
    0|0
  • Çok defa affettim, haddinden fazla bekledim ama değmedi yaptığıma... Bu ayıbı da benim haneme yazın.

0|1
    0|0
  • çok sevdi, çok üzüldü ve oldu.

0|1
    0|0
  • Yine hüsran, yani böyle bir şeyler yazar

0|0
    0|1
  • Sabrının sonunun selamet olmadığını görünce çok pis olay çkardı.. Başına gelenleri çekmekten yorulmuştu.. Ve derin bir karanlığın içinde kayboldu..

0|0
    0|0
    • 29gün

sabrın sonunun selamet caddesine değilde çıkmaz sokağa bağlanması ne demek çok iyi biliyorum fakat o sokağa vardığımda olay çıkartacağım kimsem kalmamıştı, ellerimde sevdiğime ait kıp kızıl kan yüzümde düşmelerimden kalan kap kara bir tortu.

• 29gün

Meğer ne ciddi bir konuymuş ya pişman oldum gerçekten.

• 29gün

fazlasıyla kelime israfı yaptım, lütfen sizi ve gayr-ı ciddi tavırlarınızı dışarı alabilir miyiz.

• sonsuz mutsuzluk

0|0
    0|1
  • She thinks she's happy. She thinks everything is well. But is it?

0|0
    0|0
  • Hikayenin sonunda herkes ölür. Hep yarım kalır o hikayeler. Benim de öyle..

0|1
    0|0
  • Sevdigimin mutluluguna alkis tutarken sevmedigim biriyle zorla nisanlandirilmak...

0|0
    0|0
    • 1ay

kötü bir sonun başlangıcı gibi

• 1ay

Malesef öyle ömrüm 20 yasimda sonlandi benim bundan sonra ölümüyüm sagmiyim bende bilmiyorum. Tek bildigim hic birine hakkim helal degil

• Her düştüğünde ayağa kalk, üstünü silke ve devam et..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Its Over Pal its over.

0|1
    0|0
  • üstü kalsın...

0|1
    0|0
  • Ağlamak

0|0
    0|0