Beni istemiyor mu?

Ablam ile aramız çok iyiydi. Ama evlendi çocukları oldu vs. İzmire taşındılar. Biz istanbuldayiz. Ara ara gelirler. Simdi ortalama düzeyde anlasiyoruz. İki gün önce çocukları özlediğim için size geliyim mi diye mesaj attım. Mesajı gördüğü halde cevap vermedi. Ki devamlı gitmem. En son iki sene önce gittim hep onlar gelirlerdi normalde. İsteniyor değil mi. Hatta bugün? attım hani cevap ver anlamında. Ona da yazmadı. Ne yapayım?

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• besbelli istemiyor boşver bence

1|0
    0|0
    • 1ay

Yav o değil İzmirde de işim vardı sjdjskd

• 1ay

bende bir yere gidince akraba bile olsa gidip otelde kalıyorum daha rahat oluyor :D

• 1ay

Teşekkür ederim 😂

Erkekler Ne Diyor 8

• istemıyo

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Maddi manevi anlamda sıkintili bir donemdedir belki.

0|0
    0|0
  • git kendini camdan aşağıya at

0|0
    0|0
  • bence sıskıntısı var

0|0
    0|0
  • boşver ne takiliyosn

0|0
    0|0
  • Ablan mesajı görünce şu gelmiştir aklına. Bayram değil seyran değil eniştem beni niye öptü?

0|0
    0|0
  • Çok takılma bu meseleye fazla gitme onlara belki dayak yedi görmeni istemiyor belki her gece işleri var vs vs

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Yani belki eşiyle problemleri vardır ve senin şahit olmanı istemiyordur. veya yine eşiyle problemi vardır ona sormaya çekiniyordur olabilir böyle şeyler

0|0
    0|0
  • Ablanin istemiceni sanmiyorum belki esi sorun yapiyordur

0|0
    0|0
  • belki onun bilmediğin bir sorunu felan vardır

0|0
    0|0
    • 1ay

Yok ki. Çünkü az önce annemi arayıp konuştular ve bu konu açılmadı. bir sıkıntıları yok

• esiyle sorunu olabilir usteleme sende bosver

0|0
    0|0
  • belki eşinden kıskanıyor olablir veya evinde bir sıkıntı olablir maddi manevi

0|0
    0|0
    • 1ay

Ay yok öyle bir şey. İstemiyor yani bence.

• 1ay

Evlendikten sonra beni sallamamaya başladı ki. Sebep bu yani. Kendi istemiyor. Maddi konuda gayet iyiler. Kocasından kıskanma falan öyle bir şey olmadığına adim gibi eminim. Öyle insanlar değiliz. Ablam kendi istemiyor. Ben de daha ustelemem

• 1ay

aynen sen üsteleme

• Istemiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...