Ateist ve satanist kişilere karşı tepkiniz nedir?

Ateist ve satanist kişilere karşı tepkiniz nedir?

0|0
7|17

En İyi Kız Görüşü

• Beyinin olması gereken yerde bok olduğunu düşünüyorum

0|3
    0|3
    • 1ay

saol ya. senin beyin nasıl acaba merak ettim?

• 1ay

@AtheistDeve Bana bildirim gelince atladım direk mk kıza yürüyecek benim yorumumu buldun sıır git mesaj at ya da yorum at neden benim posttan yürüyon😂

• 1ay

ciddiyim yürümüorum

En İyi Erkek Görüşü

• asla yadırgamam hatta ateist veya satanist bir arkadaşım olsa isterdi. onları tanımak ve nasıl bir düşünce yapısında olduklarını daha iyi bilmek anlamak adına istedim böyle biriyle tanışmayı

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 16

• satanistleri gercek anlamda bilmem o yuzden yorumsuz kalacam ateistleri severim

0|2
    0|0
  • Ateist hadi neysede satanistler gerçekten komedi mk

0|1
    0|0
    • 1ay

bilmeden neyine komedi diyosun..

• 1ay

iyi hocam biliyosun sen.. senin hayatın çok normal.. satan lar komik.. aferin devam.

• 1ay

@uzunatlayanadam2 Hocam Modern dünyada satanist olmak gerçekten komik. Satanislerin bir kısmı sırf şeytan tanrıya karşı geldiği için tanrıya karşı gelen birisi tapılmaya layıktır diyor. Kaldı ki şeytanın varlığınına inanam kimseye tanrının varlığınada inanır öyleyse neden güçlü varken zayıfı seçer ki insan. Eğer satanist isen kusura bakma kırdıysam sadece eleştirimi söylüyorum

• herhangi bir tepkim olmuyor kendi secimi

0|2
    0|0
  • müslümanım onlara saygı çerçevesinde yorum eleştiri yaparım

0|3
    0|0
  • özentilik, farklı olduğunu sanan kişiler, bütün ilgileri üstlerine toplamaya çalışan ergen kişilikler

0|1
    0|4
  • no problem yani o inanmaz ben inanırım bu kada basit tepki mi olması lazım dı

0|1
    0|0
  • Ataistlere bir tepkim yokta satalara sorarım kedi kesmek nedir laynnn

0|1
    0|0
  • Dinime saygı gösterdikleri kadar saygı gösteririm ama tek laflarında sabretmem

0|1
    0|0
  • Satanistler net şerefsizdir. Allahın da şeytanın da varlığına inanıp şeytana iman etmeyi seçerler. Ateist adam sorgulamıştır kutsal kitapların en az birini mutlaka okumuştur mantığı tanrının olma ihtimalini zayıf görmüştür inanmaz. Diğer insanlardan tek farkı budur bir çok inançlıdan daha az zararlıdırlar.

0|0
    0|0
  • Satanist tanimiyorum ateist tanidiklarim vardi. herkes inanc konusunda ozgurdur baskasina zarar vermedigi surece
    Saygi duyarim insanlara bu tarz dusunceleri olsa bile
    Keske soruyu soran arkadas da saygi duysa

0|1
    0|0
  • Allah ıslah etsin

0|1
    0|0
  • ateisti bilmem ama satanist bir sapigim var kim oldugunu bilmiyorum kesicem seni diyor

0|0
    0|0
  • Bir satanist ile bir dindarı kıyaslayabilirsiniz Fakat bir ateisti inanca dayalı hiçbir şey ile kıyaslayamazsınız...

0|0
    0|0
  • Siyah giyinmeyi sevdiğim için arkadaşlarım bana ateist ya da satanist diyorlar 😂😂

0|0
    0|0
  • buyrun benimm.. hakaretlerinizi dinliyorum...

0|0
    0|0
  • allahuakbar diyip yolda dövüyoruz

1|0
    0|4
Yükleniyor...