Trafikteyken neden bu kadar agresifsiniz?

En ufak bir hatada hemen bir el kol hareketi, bir küfür, bir homurdanma. Yani tamam trafikte hataya yer yok fakat araba sürmeyi yeni öğrenen birisi doğal olarak illa ki hata yapıyor.

Herkes hemencecik mükemmel araba kullanacak diye bir şey yok ya. Hemen niye el kol hareketi yapıyorsunuz?

0|1
0|26

En İyi Erkek Görüşü

• Yabancılar, acemi sürücüleri trafikte bekler kendilerini düzeltmeleri için. İzledigim belgeselde neredeyse 2-3 dakka trafikteki araçlar acemi sürücüyü bekledi. Tabi bizdeki trafikteki hayvanlardan bunu bekleyemezsin

1|0
    0|0
    • 1ay

Karsiya gecerken bir arabanin önüne biraz geçer gibi oldum fakat fark edip daha o gelemden hemen durup geri gittim. ama adam gecerken homurdana homurdana gitti. kesin sövdü pislik. bir de tam önüne geçsem inip dövecek herhalde

• 1ay

Bisey beklemiyorum artik

• 1ay

Trafikte geçirdiği zamanda alttan almayi öğreniyor insan :D

Erkekler Ne Diyor 25

• Yeni öğrenen biri trafiğe çokta çıkmamalı. Ben yeni öğrendiğimde sadece gece çıkardım yollar boşken.

Yavaş yavaş öğreniyor insan.
    Trafikte hiç agresif değilimdir. Yaya geçidinde olsun olmasın yayalara önem veririm. Kadın erkek farketmiyor tabi. Bazıları sadece güzel kız görünce duruyor onu gözlemledim :D

Sinyal vermeden sağ sol yapanlara kızarım tabi ama küfür el kol hareketi yapmam.

1|0
    0|0
  • streees sıkıntııı.. hepsi birikimi yodla çıkıyor. çok yanlış. ama yüksek hızlarda yaplan yanlışlara tepkim gerçekten benimde sert oluyor. sağa sola bakıp sinyal verek gitmek gerek. bir ton şey anlatabilirim bu konuda

1|0
    0|0
    • 1ay

ben kurallara elimden geldigince uymaya calisiyorum ama trafikteki agresifler yuzunden diken üstündeymis gibi hissediyorum ve panik oluyorum.

• 1ay

tamam kardeşim sen dikkatli ol genede :) iyi akşamlar

• 1ay

Size de

• trafık kuralı gbı bısı oda kanks

1|0
    0|0
  • ya tamam bayanların büyük çoğunluğu biraz iyi kulanamasa da trafikte çok centilmenler trafiğin göz bebekleri, ve bir kısmıda erkeklerden daha iyi araba kullanıyor bizzat şahit oldum.

1|0
    0|0
    • 1ay

İste ben de iyi kullanmak istiyorum ama boyle insanlar beni paniğe sokuyor. : (

• Ahmak çok bu ülkede ondandır yeşilin yanmasına 4 sn var adam hadisene lan diye bagırdı küfretti kafayı cıkardım lambayı gösterdim bunu yaptım adam indi beni dövecek kaçtık :D

1|0
    0|0
  • Ben değilim. Ama genel olarak bu memleket sinir küpü, insanlar mutsuz, borçlu, hayatları boktan.

Bu yüzden hınçlarını trafikte hiç tanımadıkları insanlardan çıkarıyorlar.

1|0
    0|0
  • hayır çok daha rahatımdır trafikte..
    düşünmeye zamanım oluyor zira..

1|0
    0|0
  • Kimse de sabır kalmadı galiba

1|0
    0|0
  • Onlar empati kurmasını bilmeyen ahmaklar oluyor.

1|1
    0|0
  • Acemiler anlaşılıyorda zaten kasten uyuzluk yapanların yedi sülalesine rahmet okuyorum :)

1|0
    0|0
  • korkudan olabilir

1|0
    0|0
  • valla ben hiç agresif değilim hatta güler yuzluyum ve bu yaziyi valla trafikte yaziyorum

1|0
    0|0
    • 1ay

Ciddi misin. sen de illa ki en azinsan homurdanmissindir

• 1ay

Bu acelecilik yüzünden daha bugun bizim burada 6 araba birbirine girdi. Nereye yetisecejlerse böyle

• 1ay

valla aynen öyle hiç acele etmem acelem yoksa rahat rahat kullanirim aracı 110 km yo geçmem zaten ben geçsem de araba gitmez :)

• Aynen ya

1|0
    0|0
  • Kadınlarin hepsi diyemem tabide geneli rujuyla telefonuyla aynayla oynamasa cok guzel olacak..

1|0
    0|0
  • Arabami pek kullanmam..

1|0
    0|0
  • Zamanını yolda harcamak istemedikleri için

1|0
    0|0
  • Kardeş bura Türkiye ne bekliyosun

1|0
    0|1
  • aklında kalsın diye :D

1|0
    0|0
  • artık ne kadar adapte olmuşsam trafiğe çıkarken illa kavga çıkartasım geliyor

1|0
    0|1
  • Trafik, insanların masturbasyon alanı haline gelmiş. Egosunu tatmin etmek isteyen karşısındaki istediği gibi hareket çekebiliyor. O sebeple kromagnusları görmezden gelin ses etmeyin..

0|0
    0|0
  • ben el kol yapmıyorum yapan oldumuda camı açıp küfür ediyorum eğer durursada inip dövüyorum daha hiç dayak yemedim yemem inşallah :D

0|0
    0|0
  • korktunmu sut cocugu

0|0
    0|1
  • çıldırıyorum abi ben trafikte

0|0
    0|1
  • ehliyeti yeni alan birisi bilen birisi ile pratik yapmalı , yoksa havadan kazalar oluyor.

0|0
    0|0
    • 1ay

paniğe kapılıyorum. ARada hata yapiyorum ne yaparsam yapayim

• 1ay

İste trafikte boyle adamlar varken rahat olamiyorum. Haberlerde hep goruyoruz kadinlari arabadab indirip döven hayvanuslari

• 1ay

yok artık #D bu sabah işe giderken bende babam yaşında bir adamla tartıştım. #D

• kizlar vermemistir oyle erkeklere kizlara giciktir :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...