Son sınıfım ama dayanamıyorum bunun tek kurtuluşu evlilik mi?

Üni son sınıfım hiçkimseyke sevgili olmadım bugüne kadar kendi isteğimle. Hatta bazıları şaşırıyordu seni bu güzellikle Nasıl yalnız bıraktılar diye. Ama nasip olmadı işte
asıl sorun şu bazı Arzu'larımı bastıramıyorum yurtta kalıyorum bazen ders calısamıcak duruma gelip internete girip izleyemezsem aklım onla karısıyor adapte olamıyorum. Her dakka aklımda böyle şeyler. Evlensem bir onun için evlenilmez.. Napıcam bilmiyorum yanlış bişeyde yapmak istemiyorum nikahsız olarak?
benim gibi olan var mı Nasıl yeniyorsunuz?

0|0
1|15

Erkekler Ne Diyor 15

• İstekli olman çok doğal. Yanlış kategoride sormuşsun zaten. Destek olmaya çalışırdım ama soru silinir burda bence.

0|0
    0|0
  • aseksüeliz sevişmenin iğrenç bişi olması

0|0
    1|0
    • 27gün

Yoo ben aseksüel degilim.

• 27gün

nasıl yeniyorsunuz dedin ya yenmemize gerek yok onu demek istemiştim

• aynen kocaya kaç

0|0
    1|0
  • Sanal yapmayı dene..

0|0
    1|0
  • aynı şeyleri yaşadım. çevrene bak. hoşlandığın olursa evlen. zaten insan sırf onun için evlenmez öyle kolay değil evlenmeye karar vermek

0|0
    0|0
    • 27gün

Sadece bir kişi var gönlümün kaydığı. Onunda okulun bitmesi iş kurması askerlik vs en az 5 sene

• 27gün

o da seviyor mu

• bu yaşta? 40 üstümüsün sen?

0|0
    0|0
  • Bununla ilgili yazı vardı okumuştum nette vardır küçük bir araştırmayla bulursun.

0|0
    0|0
  • sanal yapmayı dene ama aklımda bı soru var bakıremısn bılmıyorumda eger daha once ılsıkı yasamaydsan arzularını bastıramamanı anlamadım kadınlar sonucta erkek gbı deılletr

0|0
    0|0
    • 27gün

Daha önce ilişki yaşamadım. Yaşamayan birinin de daha cok arzulaması normal değil mi?

• 27gün

Mast tan alıyoz ztn Basta tadı merak etme

• 27gün

mast erkek ıcınde kadın ıcınde aynı tadı vermez

• Onun için evlenilmez tabi ama vakti geldiysede evlenmelisin madem son sınıfsın

0|0
    0|0
    • 27gün

Gönlümde biri var ama onun okulunun bitmesine 3 yıl var ben bitirdikten sonra askerliğiydi iş kurmasıydı olur sana 6 7 sene. O kdr sabrım yok😔

• 27gün

Evet en az 6 sene. Ben tutuşurum o güne kadar🔥

• 27gün

😄😄 ben alıyım seni 🙈🙈

• yohhaminnaa 😂

0|0
    0|0
  • Duvara tirmanican knka

0|0
    0|0
  • yaş kırbeş üstüyse zaten iyi dayanmışsın. :))))

0|0
    0|0
  • Bunu önce beyninde bitirmelisin daha sonra kendini oyala tabi irade cok onemli

0|0
    0|0
  • anlık yaşa

0|0
    0|0
  • Kız beni anlatmış djksks

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence nasıl yaşamak istiyorsan yaşa ama önce eğitim bunu unutma sonda pişman olursun

0|0
    0|0
Yükleniyor...