Siyası görüş sizce bir arkadaşlıkta, ilişkide, evlilikte ne kadar önemli?

Bugün ki son sorum ks yönetımı😂

0|0
1635

En İyi Erkek Görüşü

• Önemli tabiki. Hdpliyse 3 metre bile yaklaşmasın. Teroristlere alerjim var.

5|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Her firsatta konuyu siyasete getirilmeyecekse. sürekli karsi tarafi kendi düsüncesine ikna etmeye calismiyacaksa, laf sokmayacaksa, SAYGI duyacaksa olur. ve her iki tarafta fanatik olmayacak. SAYGI varsa hersey mümkün. tabi bunu pkk sempatizanlari icin diyemem. potansiyel teröriste saygi duyulmaz

1|0
    1|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 34

• Çatışma yaratmayacak bir potansiyele dönüşmediği sürece.. Sadece teferruat olarak kalır. O kadar da önemli bir konu değil bence. Üstelik fazlasıyla derdimiz var iken kıçı kırık bir kaç siyaset mastürbasyoncusu yüzünden kendinden olanı kırmak en büyük aptallıktır.

1|0
    0|0
  • Siyaseti sevmem. HDP yandaşı olmasın da. Önemsemem ne olduğunu. Bir de tabii ki vatanını sevecek, pis birisi olmasın, başka derdim olmaz. İlla ki bir olması gerekmez partilerimizin. Hainleri tutması yeterlidir.

1|0
    0|0
  • Siyasi görüş önemsiz dersem yalancı olur tutup da pkk sempatizanı biriyle değil ilişki evlilik aynı masaya oturmam ama onun dışında akp chp mhp ya da diğerlerini de ne kadar desteklediği önemli körü körüne birine bağlı olan bağnaz bir tipi de sevebileceğimi sanmıyorum

1|0
    0|0
  • Siyasi görüş düşünceden ibarettir. Her insanın da farklı düşünce yapısı vardır; yaşantısından ötürü, çevresinden, gördüklerinden ötürü farklılaşır bu. Siyaset başlı başına yalanın, hırsın, kinin olduğu yerdir. Bu yüzden değil arkadaş, eş, dost, akraba ile hiç bir insanla konuşmaman gerekir. Cumhuriyet tarihi öncesinde siyaset diye bir kavram yoktu, devlet, vatan, halk vardı. Cumhuriyetle beraber siyaset de işin içine girdiği için bu anlaşılmaz ve bir o kadar saçma bir ortam oluştu.
    Çok sevdiğim bir büyüğümün güzel bir sözü vardır; "Teröristliğin anası demokrasi babası kapitalizmdir."
    Biraz dağınık oldu ama kusura bakma, bu kafayla şimdilik bu kadar. :D

1|0
    0|0
  • Herhangi bir siyasi parti ile bir ilişiğim bulunmadığından ötürü anlaşabilirim. Çünkü siyasette tartışmıyorum. Ha HDP'li olmamak koşulu ile tabii.

1|0
    0|0
  • Şahsen yargılamam kimseyi ama benim gicigima üstüne basa basa sürekli siyaset yaparsa mesafe koyarım arama

1|0
    0|0
  • Önemli değil

1|0
    0|0
  • Evlenmem

2|0
    0|0
  • siyasi gorus ya da partizanlik arkadas es dost we evliligi riske atar
    mezhem ayrimindan daha beterdir siyasi muhabbetler kisiler arasinda

1|0
    0|0
  • değil 😖

1|0
    0|0
  • Önemsiz olması gerek.

1|0
    0|0
  • Çok önemli

1|0
    0|0
  • Herkesin kendi görüşü kimseyi ilgilendirmez (Abartmamak şartıyla).

1|0
    0|0
  • Çok önemlidir
    En önemli konudur hatta.

1|0
    0|0
  • fıkıre saygılı ıse sorun yokta ılla cıkar bır sorun

1|0
    0|0
  • herşeyden önemli..

2|0
    0|0
  • önemli

2|0
    0|0
  • Önemli Tabii Ki

1|0
    0|0
  • önemsiz

1|0
    0|0
  • oh kurtulduk desene ads

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    14

Kızlar Ne Diyor 15

• Biz istemesek önemli oluyor bazen konu denk geliyor bir şey söylerken iki taraftan da temkinli olmak zorunda oluyor ister istemez iğneleyici olabilir

2|0
    1|1
  • Çatışmalar olmadığı surece onemsiz

1|0
    1|0
  • Çok çok önemlidir, başta önemsiz görülür sonra huzursuzluk görüş ayrılıkları yapar

2|1
    0|1
  • bence çok önemli. gorusler aynı olmasada mecbur saygı duyulacak. ama fikirler aynı oldumu bir sorun olmaz diye düşünüyorum

1|0
    0|0
  • Cok onemli ideolojime tersse zor gecinirim

2|0
    1|1
  • Benim için önemli değil, karşı taraf kendi doğrularını sürekli vurgulamadığı sürece tabi ki

2|0
    0|0
  • Tamamen zıt kutuplar değil ise önemsizdir.

1|0
    0|0
  • bir sorun olmaz

1|0
    0|0
  • Akp ve o zihniyete sahip insanlarla arkadaslik yapmam asla asla evlenmem manyakmiyim ben

1|0
    1|2
    • birbirinize hakaret edın dıye sormadım soruyu yeter lütfen bırbırınız düşüncelerini saygı duyun..

• Bak adam gibi biri yorum yapti cok tesekkur ederim sorunuzun cevabida gayet acik bence

• Valla eski sevgilimle ikimiz tam zittik sürekli kedi kopek gibi kavga ederdik

1|0
    1|1
  • pek önemli değil

1|0
    1|1
  • Çok önemli hem de çok. Ben Akp'li, Hdp'li veya Mhp'li biriyle yapamam

1|0
    1|3
    • Abartma sen de, geriye bir CHP kaldı zaten. :D HDP hariç her parti olur diyebilirsin. Bir onlar PKK çünkü, HDP dışında eşit severim her partiyi, taraf tutmam...

• @Bugraaltas ben siyaset hakkında çok konuşurum. benim nerde mhp li arkadaşım var hepsi akp nin yaptığı uygulamaları az da olsa destekliyo ben tahammül edemiyorum. Allahı var kübra da koyu mhp'li ama akp nin yanlışlarını söylüyo kübra gibi bir mhp liyse olabilir. Akp liyle yan yana yürümeyen bir mhp liyse onun gibi olabilir. Ben Mhp liydim sildim ama 15 temmuzadn sonraki daranışlarından sonra. Akp=Mhp benim için ondan bitti gözümde

• evlilikle önemli bence, diğerleri çok da önemli değil

1|0
    1|0
  • Önemsiz

1|0
    0|0
  • arkadaşlıkta önemli değil evlilikte önemli

1|0
    1|0
Yükleniyor...