Şu kezban sözcüğü?

İki gün önce ikisi kız üçü erkek olmak üzere liseli çocukların tartışmasına şahit oldum içlerinden oğlanın kıza ''Klasik türk kızı, kezban'' diye bağırıdığını duydum kız bunu duyunca dahada hırçınlaştı ve bayada küfür etti

Öncellikle ülkemizdeki erkeklerin şiddette karşı olan kısmının %90 şu kezban kelimesini kullanıyor ama farkında değillerki böylece kızlara kendileri psikolojik şiddet uyguluyorlar yani benim gözümde o kadın dövenlerden pek bir farkınız yok aynı seviyedesiniz

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• kezban aslında evine ve kocasına bağlı anlamına gelir,

kezban diye ittiğiniz kızlar siz bir daha kezban demeyin diye açılmaya başlıyorlar ve sonra gidip otobüslerde tekmeliyosunuz, gerçekten iki ucu b*klu deynek

0|1
    0|0
    • 1ay

Türkiye'de kadın olmayı bırak insan olmak bile zor

En İyi Kız Görüşü

• Bu sitede bana çok erkek kezban dedi. Egitimin düzeyim yüksek, vücudumda hiç bir tüğ yok :) bir çok dil biliyorum ve dünyanın bir çok yerini gezdim vs. Benden istediklerini alamadığında böyle söylediklerini düşünüyorum. Kadınlardan bir şey alamayan erkekler ya fahişe der ya kezban. Kadınları küçük düşüren beyinsizleri sevmiyorum.

2|1
    0|0
    • 1ay

aşağııdaki erkeklerin yorumlarını okursanız zaten eğitim ve zeka seviyeleri belli oluyor

• 1ay

Bana bunu diyenler sitenin entelleri dantelleri :). Sitenin enleri sitenin modları/ uberleri vs. Yani kendini entelektüel gören beyinsizler. Kadını ezmeye alışmış dengesizler. Bende hiç ezilecek göz var mı ;) . Ha buda olmadı feministsin. Hep birşeysin. Benim olmak istediğim tek şey insan. Cinsiyetsiz bakış açıları. İnsan olarak eşit olmak.

Erkekler Ne Diyor 5

• Benim anlamadığım erkek kıza sadece kezban diyorken kız bayaa küfür ediyor. Yanlış bir örnekten açıklama yapmışın :D

0|0
    0|0
    • 1ay

benim dikkatimi çeken kızın küfüre başvurmasıydı dahada sinirlenmesi

• 1ay

hakaret eden birine bende aynı şekilde geri dönerdim ama bu kızın kendi şeyi ben bir şey diyemem bu arada konuyu nerelere getirdin ben sadece yakın zamanda gördüğüm bir olayı söyledim ben psikolojik şiddetten bahsediyorum ayrıca şunu gözlemledim kızlar için kezbanın küfürden farkı yok erkekler dalga ve iğrenç bir şekilde söyleyince bazen ben bile sosyal medyada veya dışarda kezban hakaretini yiyorum neyse benim diyecekelrim bu kadar :D umarım anlatabilmişimdir ne demek istediklerimi

• 1ay

Ahah neyse tamam uzatmıcam :D

• Ne derseniz deyin kezbanlar her zaman oldu ve her zaman olmaya devam edecek :D

0|0
    0|0
    • 1ay

bunu demenizi gerektirmez bu psikolojik şiddete girer bir kadının nasıl davrandığı kimseyi ilgilendirmez bir erkeğinde aynı şekilde

• Kezban :D

0|0
    0|0
  • Kezbanlara Özgürlük 😂😂😂

0|0
    0|0
  • ka-dı-na şid-det dur-du-ru-la-ma-ya-cak!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Diyenlerin kendileri sanki türk evladı değil sanki jön sanki dük

0|0
    0|0
  • Kedi uzanamadigi cigere mundar dermiş o hesap

0|0
    0|0
Yükleniyor...