Sevgilimi nasıl çok fazla kıskandırabilirim?

Sevgilimin beni çok fazla kıskanmasını istiyorum. Kıskandığımı bilerek kız arkadaşıyla samimiyetini azaltmıyor. Beraber kıza kızsal şeyler, bikini, sütyen felan alıyorlar. Nasıl bir şey olduğunu anlaması lazım. Nasıl bir şey yapabilirim? Yakın erkek arkadaşımla buluşup tüm gün fotoğraf falan atsam onun görebileceği şekilde ve o aradığında telefonları açmasam ya da meşgulüm sonra arıycam desem. Birde dekolte giysem. Yeterince kıskanır mı? Başka ne yapabilirim? fikri olan var mı?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Birini kiskandiracam derken kendinden amma odun veriyorsun boyle şeylerle ugrsicagina karşındakini umarsamadigini hayatını yaşadığını gosterirsen daha iyi olur

0|0
    0|0
    • 1ay

Aynı şeyi hissetmeli. Umursuyorum ilk defa bişeyini kıskandım o kıskanmamı önemsemiyor.

• 1ay

Kısasa kısas o umursamiyirsa sen hiç umursamyacaksin duygularinla değil mantigiyla hareket etmelisiniz yoksa kaybettim farzet

• 1ay

İşte kıskandığımı hiç belli etmiyorum ama aynı şeyi o na da yaşatıcam ve kısasa kısas olucak

En İyi Kız Görüşü

• bir tane erkek normal kanka la fazla yakın ol oyun oyna online (mesela LOL) durmadan komik bişi varmis gibi gülün O sana sarolsin sen ona o sıralarda sevgiline biraz nasıl derler... daha az aşkım de yanlşlikla KANKA falan de göndermeler yap

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• kiskandirmaya çalışacağına sevin birbirinizi pişman olursun demesi

0|0
    0|0
    • 1ay

Sevgide sorun yok ama ilk defa tek bir şeyini kıskandım o da hiç önemsemedi kıskanmamı. Onun da bu duyguyu anlaması lazım. Bana kıskanıp kızdığında ben de o gün aynı şeyi hissettim diyebilmeliyim

• 1ay

O fazla kıskanç zaten ve kıskançlıktan deliye dönmeli ama bişey yapamamalı çaktırmadan kıskandırmalıyım

• 1ay

senin bileceğin iş kolay gelsin sana 😄

• Kiskanmaz bir daha beni arama bitti der bence

0|0
    0|0
    • 1ay

Demez sadece kıskanır

• 1ay

O kadarını sanmıyorum

• 1ay

Bunlari gercekten yaptıysa bu kadari diye bir kelimeye gerek yok yani ben seninle beraber sutyen bikini ic camasiri alsam sana mesela. giymende birsey kalmiyor ki geri ozel diye birsry kalkiyor ortadan

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...