Annemle geçinemiyorum?

Annem bana bazen çok kalp kirici sözler söylüyor. Bu yil son siniftayim üniversitede bana üniversiteyi bitir is bul çalis hep biz sana bakmayacagiz, sen kendini böyle rahatliga alistirdin diyor. nankörsün falan diyo. Men master yapmak istiyordum ama yeter artik kaç yildir seni okutuyoruz zaten bir hayrin dokunmuyor diyor bana. Aladamadikta kavga ediyoruz hep cevap vermemek için kendimi tutmaya çalissamda yapamiyorum. Bir sey olunca hep bana baskalarini örnek gösteriyor buda çok ağrıma gidiyor. Bana hep suç sende kimse seninle evlenip 2 günden fazla evinde tutmayacak sürüneceksin falan diyor. Ben biraz agresif biriyim kabul ediyorum tabi ki bendede yalnış oluyor ama gerçekten nankörlük yapmadim ama annemin bana hep bir yükmüşüm gibi davranmasi beni çok kötü etkiliyor. Acaba suç bende midir? ben nasıl haraket etmeliyim?😣

1|0
1|3

Erkekler Ne Diyor 3

• Ailenin görevi çocuklarını iyi yerlere gelmesini sağlamak ona bakmak değilmidir zaten çok üstüne gelirlerse dünyaya getirirken bana mı sordun de kapat konuyu :D

1|0
    0|0
    • 27gün

Valla onuda söyledimde işe yaramıyor😀

• 27gün

İşlerine geliyosa ozaman sende ailen de olsa fazla yüz verme ben gerçek yüzümü gösterdiğimden bu zamana kimse sesini yükseltemiyo :D

• gerçek aynı probelemi ben babamla yaşıyorum bana aynı senin annen gibi laflar ediyo bana yükmüşüm gibi davranıyo baba eline mecbur olmasan babamın evinde yaşamam kursa gitmek istedim göndermedi okul bitti askerlik bitti iş bulmaya çalışıyorum onuda bulamadım... bende senin gibiyim keşke gidecek başka yerim olsada kurtulsam diyorum

1|0
    0|0
    • 27gün

Evet çok kötü. Sinirlenip size muhtaç olmak istemiyorum zaten diyorum o zamanda bana nankörsün diyor. Simdiye kadar okuttuk seni

• 27gün

vala ne çektiğim bir ben bilirim bide allah babamı beni evden kovduğu zamanlarda oldu çok çektim madem bakmaya tahammül edemiyorlar neden bizi dünyaya getiriyororlar bende diyorum sana muhtaç olmasam gideceğim yerim olsa 1 dk durmam bu evde erkenden evlenirsem sırf babamın laflarından kurtulmak için evlenirim bana diyo ben sana kölemiyim diyo yardımcı olmuyo hiç bir konuda bana çok sorumsuzca davranıyo çok kırıcı davranıyo ben babam yüzünden dert deryasına döndüm... benim çocuğum olsa ben severdim yükmüş gibi davranmazdım bu nasıl anlayış anlamıyorum...

• bu konularda ne kadar cevap verirsen anne veya baba o kadar usteliyor yani cevap verme bosuna sadece takma devam et sen tek basina dunyaya gelmiyosun

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• cocuk olsun diye can atarlar oluncada zor gelir annen hic cocuk yapmasaymis benim gibi beliki yedigin ictigin bile batiyor ona sende de okutun tabi adam olumki yararim dokunsuz hem size hem kendime benim kücük kardesimde okudu simdi her ay anneme haslik veriyor üstelik bursla okudu

1|0
    0|0
    • 27gün

Birseyleri yapiyorlar ama bir sey olunca hemen kafama kakiyorlar biz sana şunu yaptık bunu yaptık. Ya valla ben çalışmayı çok istiyorun zaten hiç evde oturmayı sevmem ama annem öyle muamele ediyorli sanki hep ayaklarımı uzatıp onlardan bir şeyler umucam. Bu yıl son yıl sonda ne halin varsa gör diyor bana resmen

• 27gün

yarin yaslansa el ayaga düsse iki gün sen baksan basina kalksan hosuna gidecekmi
      ayni babam gibiymis annen babamda cocuklarini calistirip parasini yedi hep kendi ayligida bankada doldu kaldi ev aldi ikitane kirayida tek yiyor annemede bir lira vermez yemek piser kurulur yer hanigi parayla aldiniz demez

Yükleniyor...