Atatürkü çok sevip ve Erdoğan hayranı olan biri yani ben hakkında neler düşünürsünüz?

Ben laik elit milliyetçi biriyim. ülkücü ve mhpli değilim. Ama Tayyip olmasa oyumu mhpye atardım yinede. Ben Atatürkü çok seviyorum. Ama solu, chpyi, cumhuriyet gazetesini zerre sevmiyorum. Onlar kürtçü alevici sosyalist, gominizme hayranlık duyan kişiler. Tayyipide mert zeki milliyetçi olduğu için seviyorum.

Güncellemeler:
1ay Fatih portakalda sözde Atatürkçü. Solcu Atatürkçülerin hiçbiri Atatürkçü değil bence. Ben tam bir Atatürk hayranıyım. Bugünün chpsine inat daha bir aşkla Tayyipi destekliyorum
1ay Berkin elvanı savunan bir chp. sezgin tanrıkulunun olduğu chp, tunceliye dersim diyen chp. Bir kere bunlar bile neyin ne olduğunu gösteriyor. Atatürk benim gibi elit modern milliyetçi biriydi.

0|0
6|16

Kızlar Ne Diyor 6

• Şimdi dar görüşlüler gelip bu çocuğu topa tutacaktır eminim. Ama bence gayet normal. Atatürk'ün yaptıklarına onay veren de var vermeyen de. Ben şahsen sevmem, ama sevene saygı duyarım. Ama sonuç olarak bu adam öleli neredeyse 100 yıl oldu, artık pek tartışmaya gerek yok. Geleceğe bakalım. Bu arkadaş ta seviyor olabilir. Normaldir. AK Parti seçmeninin geneli atatürk ü sevmez, ama içlerinde sevenler de vardır. Yani atatürkü sevmek bu partiye oy vermeye engel değildir. Çünkü bu parti ülkenin geleceğini düşünen bir partidir. Ayrıca belirteyim, AK Parti kardosu ve seçmeninin büyük bir bölümü atatürkü sevmemesine ramen, parti binalarının hepsinin içerisinde Atatürk ve Tayyip portresi bulunmaktadır, ortalarında ise Türk bayrağı. İstanbul ve Tekirdağ da Parti binalarında ilk dikkatimi çeken şeydir zaten bu.

0|4
    1|0
  • Gürcistan gezisinde gürcüyüm eşimde arap demisti yillar sonra bu sözü oylarını düşürdüğünü görünce afedersiniz bana ermeni bile dediler ancak ben türküm dedi. Neresi mert? Neresi milliyetci bunun? Rüzgara göre yön veriyor.

0|0
    0|0
  • Saçma.

0|0
    0|0
  • Normal.

0|0
    0|0
  • Normal

0|0
    0|0
  • Kotu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• kardeş tek bir soru sorucam kimse kimseyi sevmek zorunda değildir eyw kimse karışama buna. istediğin siyasi partiyede oy verir onu savunursun onada eyw.

senle medeni bir şekilde sadece alevileri tartışıcağım. bende bir aleviyim neden chp alevilere hayranlık duyuyor diye rahatsız olduğunu düzgün bir dille açıklarmısın? yani sana ne gibi zararları olmuştur alevilerin?

0|1
    0|0
    • 1ay

ben alevi düşmanı değilim. farklı farklı ırkların Aleviliği var. CHP alevilere hayranlık duymuyor. zaten chp alevilerin elinde şu an. alevilerin bana zararı olmadı. aleviler mezheplerini çok övdüğü için birde sosyalist oldukları için akpyi tutuyom ben.

• helall

0|1
    0|0
  • Valla Atatürk'ü çok sevip Erdoğan'a oy vermekle Atatürk'ü çok sevip chpye oy vermek aynı şey :D ikiside saçma

0|0
    0|2
  • Aleviler sksin seni piç! Kimsin lan alevilere laf atıyorsun karakterinş sktigim

0|2
    0|1
  • Bravo kardeşim bende senin gibi düşünüyorum az çok seni sonuna kadar destekliyorum

0|1
    0|0
  • Her gün Atatürke küfreden, ülkeyi kurduğu temelleri çürüten bir zihniyete oy vermen komik. Bunları söylemeden Akp'li olsan veya Erdoğan'ı sevsen saygı duyardım

0|0
    0|2
  • Şeriatçıyız hacı.

0|1
    0|1
  • Trolllll

0|0
    0|1
  • Adam gibi adam RECEP TAYYİP ERDOĞAN

0|1
    0|1
  • Ataturku sevmeyeni seven ataturkcu diye dusunurum.

0|0
    0|1
  • bişey diyemeyeğim ama insanlar laik olmazlar laik'liğin insan hali ateist oluyor. en iyi hali ile deist oluyor.

0|0
    0|0
  • Bir şey düşünmem, önemsemem.

0|0
    0|0
  • Akp ki olmak Atatürk düşmanı olmakmıdır ya da Atatürkçülük sadece CHP egemenliğinde mi?

0|0
    0|0
  • Atatürk zaten sağ görüşlü bir adamdır yaptıklarındanda bu görülüyor solla zerre alakası yoktur onu solcu olarak göstermelerinin sebebi sanırım din konusundaki düşünceleri ve alkol kullanması ama bunlar bir insanı solcu yapmaz atatürk faşistlerin türkiyedeki başıdır zaten hitlerlede çok iyi arkadaşlarlardı sol adına hiçbirşey yapmamıştır türk olmayanları asmile etmiştir zaten nasıl bir solcu olabilirki

0|3
    0|0
  • Bu ne yaman çelişki.

www.sozcu.com.tr/.../

0|0
    0|0
  • 0|2
    0|3
    • 1ay

@dindarchpli1923 Türk olmayan nedir ak müslümanım diye geçinip ırkçılık yapan yobaz herif. Bende bu söze katılmıyorum ama bana küfür etme hakkı vermiyor.

Yükleniyor...