Ailem ihtiyaçlarımı karşılamıyor. Sizce neden?

Istambulda bir universitede 2. sinif ogrencisiyim. Ailenin tek cocugum. 3 kisilik cekirdek ailemiz var annem de babam da calisiyorlar. Aylik evimize 4 yafa 4 bucuk bin giriyor. Allaha şükür bir kac malimiz da var. Kendi kendimize yetecek karnimizi doyuracak kadar helaliyle kazaniyoruz. Yani ailem kazaniyor. Ben de Kyk Krediai aliyorum 400 tl. Her gun 6 7 lira yola para veriyorum gezme etme huyum hic yok zaten arkadaşım da yok yol ve yemege anca bir ayda 400 lirayi ucu ucuna yetiriyorum. Kendime 2 parca kiyafet ya da makyaj malzemesi alabilirsem anca aliyorum onlara da annem el koyuyor. Gecen bir bb krem aldim baktim sabah yok annem ise giderken çantasına atmis, inanirmisiniz annem arttirdigi her parayi bankaya yatirip birikim yapiyor ustu ne giyecek 1 tane kiyafeti yoktur cimrilikten benim aldiklarimi giyiyor e bu seferde aldigim cok giyilmekten yikanmaktan eskiyor rengi soluyor vs. Aldigimin hayribi göremiyorum. En spesifik ornegi vericem okullar açılırken annem bana "sana bu ay kot ceket kazak ayakkabi alalim" demisti bunlar benim ihtiyaclarimdi bakin okullar acilali neredeyse 2 ay oluyor hala bana ayakkabi almadılar. Ama bankaya birikim hesabina bu 2 ayda 1800 tl para attilar.
Arkadaslar bana bir akil verin lutfen parami zarzor yetiriyorum okudugum bolum zor ekstra bir iste calisamam bari aldiklarimin hayrini goreyim ya ne yapmami onerirsiniz?

0|0

Erkekler Ne Diyor 10

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...