Askere gitmiş olanlar bakabilirmi?

Beyler askerde saçı kazıtıp bandana takmak serbestmi bişi derlermi aceba?

0|0
1|14

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• saçı kazıtıp bandana takmak mı? sat komandosu falan olacaksan belki izin verirler.. ama bitli piyade olacaksan, 3 numara bile yasak.. önlerden hafif uzun asimetrik asker tıraşı yapılıyor.. Eğer acemiliğe gidiyorsan saç kesim süresi 45 günü falan bulabilir, kalabalığa göre.. bu da demek oluyor ki askere gittikten sonra 45. günde kafanda bir tane kep, saçların yanlarıyla üstü aynı uzunlukta, perişan, biçare, kulaklar yanık.. şaka lan şaka, çok rahat bir yer askerlik, içeride kuaför, saç bakım-onarım merkezi, imaj-maker hizmetleri bile var.. :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 13

• ben daha askerim şafak 48. saçı kazıtmak isyan yapmaya giriyor. cezası var mı bilmiyorum ama komutanların gözünde düşersin. bandana takamazsın yasak

0|0
    0|0
    • 1ay

Keliz napalım 😅 yanlarıda kesmem gerek yani

• 1ay

traş olmadan git onlar bildiği gibi nasıl isterlerse öyle yapsınlar. gönülleri olsun

• Saç kazıtmak yasaktır. Ne bandanası orası askerlik mahalle kahvehanesi değil.

0|0
    0|0
  • kim diyor onu? kazıtamazsın , asker traşı olman gerek..
    komutandan izin alırsın dalında bir hastalık vs vardır o şekilde kazıtırsın.

0|0
    0|0
  • yohhaammınaaagoyyimmm :) asker de kafayı kazıtmak yasak bir kere

0|0
    0|0
  • Saçı kazıtmak yasak ama berber e rica et yanlışlıkla kestim desin sorun olmaz

0|0
    0|0
  • kazıtma disiplin sucu isyan anlamına geldigi için yasak

0|0
    0|0
  • Gitmeden önce kazit

0|0
    0|0
  • sac kazitmak yasak askerde

0|0
    0|0
  • isyana giriyor

0|0
    0|0
  • değil taktırmazlar kep takacaksın yani şapka harici bişeyle dolaşmana izin vermezler

0|0
    0|0
  • yasak . 3 numara sadece o da asker bitlenmesin diye

0|0
    0|0
  • Yasak

0|0
    0|0
  • 3 numara olması gerekiyormuş.

0|0
    0|0
Yükleniyor...