Niye bu kadınlara laf anlatmak bu kadar zor?

Benim anlamadığım birine Ankara diyorsam bana niye dönüp Malkara Keşan diyor bir türlü anlamıyorum ya arkadaş nefesim daraliyor bazen lafı anlatana kadar o kadar kelimelerimi özenle seciyorum anlatirken yanlis anlaşılmalara sebebiyet vermicek sekilde anlatmya mücadele ediyorum gerçekten sizcede oyle mi yoksa bu bana özel sıkıntılı bir durum mu?
Eminim şu yazdiklarima bile ters cevap vericek olan kişiler de çıkacak şüphem yok bazen düşünmeden edemiyorum bilerek mi yapıyor lar diye? Sizce

Güncellemeler:
Niye bu kadınlara lag anlatmak bu kadar zor?

0|0
40

En İyi Kız Görüşü

• Nasıl anlattiğin fark etmiyor, kadın bu nasıl anlamak isterse işine hangisi gelirse öyle anlar.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• laf anlatmak zor değil.. lafı anlatma tarzını şeklini önceliğini bilmemeniz sorun.. zor..!

0|1
    0|0
    • Emin ol bu konulara yeteri kadar hakimiyete sahibim ama ne sekilde anlatırsam anlatayım hep bir iletişimsizlik hep bir problem var hep lafı kendi istedikleri noktalara çekmeyi seviyorlar o kadar empati yaprakta konuştuğum halde bile bana sıkıntı cikara biliyorlar

• himmm bu iş daha da zorlaşacak.. yardım almayı deneyebilirsin çok ciddi bir durumda

• Bu zamana kadar ciddi sorunları kendim cozdum ama artık bu konuda zorlanmaya basladigimi eskisi gibi tahammül umun olmadığını farketmeye başladım

• aslında tam terside bakmaa

0|1
    0|0
    • Nasıl yani tam terside derken

• Söylediklerin çok mantıklı ama işte ben böyle bir insan olmadım problem orada

• kolaylıklar gelsin cokta takılma o zamn yani bir konuyu deşme uzatma cok konusma ıyı veya kotu kendını acıklama cabasına gırme zaten istediği gibi davranıcak sen uzunn uzuuun konustukca o dinlemior bile tek düşündüğü off sussun artık oluyor bu yuzden ıkı secenegın var ya takmıcaksın bıle bir sorun oldugumu en özet sekilde gerekirse iki üç kelimeyle kendini ifade etceksin ya da bildiğini yapıp uzuunn uzuun konuscaksın oyle uzuun ve sıkboğaz artık sırf susman için bile alttan almaya konuyu cozum odaklı konusmaya baslıcaktır ama bence ilki daha makul bu dıgeri insanin ömrünü azaltacak cinnsten...

• Çünkü kadınlar ayrıntı ister. Çerçeve bir konuşmadan tam anlamazlar.

0|0
    0|0
    • Ya bu karşındakinin senin hakkında tüm ayrıntılara vakıf olan biriyse

• Ben anlattığı konu açısından dedim.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...