Kyknın verdiği öğrenci kartını kullananlar varmı? kredi kartından anlayan arkadaşlar sizde bakarmısınız?

arkadaslar ben bu kartın kredi kartı kısmından harcama yaptım mesaj geldı toplam borc 290tl , asgari ödeme tutarı 116tl diye. şimdi bikaç sorum olcak. ben bu ay o 116tl lik kısmı ödesem olurmu yalnızca? neden böle bişe soruyosun dersenız bıkeresınde ödemiştim bu sekılde. kendım ödemiştim yanı atmye gidip. sonra bıkac gun geçtıkten sonra banka kartı kısmındakı olan paradan borcun kalan kısmını kendısı almıstı. yahu madem böle bir seçenek vermıssınız neden alıyosunuzkı o kalan kısmı? banka kartımda para olmasaydı faize mi binecekti borç ? bişe daha sorcam 290tl dısında baska bir borc varmıdır? cunku gene aynı sekılde öyle ödedikten sonra sonrakı ay da da bu sekılde bir borcum vardı. benım toplam borcuma nerden bakabılırım? vede o asgari kısmı ödeem kalan kısmı gene kendısı cekermı? ona göre banka kartında para bırakıcamda.

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• toplam borç 290 ise
    116 yatırırsan yatırmadığın gün için faiz biner
    116 değilde 150 160 yatır ki faiz binmesin :D :D :D

0|0
    0|0
    • 1ay

valla anlamadım ya. yatırmadıgın gun derken

• 1ay

@ölümzamanı tamam o zaman sıkıntı yok :D :D özel bir düzenleme var yani

• 1ay

Eylülden 502 tl borcum var şu anda 516 tl olmuş yani 2.5 aydır toplam 14 tl faiz yansımış çok az

• Kardeşim telefonuma zirrat bankası mıbil uygulamasını indir sonra müşteşr hizmetlerini ara şifre al ondan sonra 1 defaya mahsus googleden internet bankacılıgına gir ordan şifreni yaz onayla sonra mobil uygulamadan kısa yoldan girip ordan hesabını kolayca kontrol edersin telefon faturanı falan ödersin hesabını ordan kontrol edersin kafn rahat olur

0|0
    0|0
    • 1ay

116 tl yi yatırırsan kartın kısıtlamya ugramax banka sana diyoki senin 290 tl borxun var bu borcu ödeyemiyosan minimum deger yani asgari tutarı 116 tl öde diyor 116 ödersen kalan miktara belirli bir süre veriliyor mobil uygulamada hepsi yazar hangi tarih son diye atm ye gitmene gerek yok

• 1ay

aynen aga bende oınu dıyorum işte nasıl olcak o iş :D ya 290 alır ya da 116

• 1ay

116 yatır cüzzi bir faiz gelir 2 ya da 3 lira

Yükleniyor...