İnsanlar neden mutsuz?

İpi başta ben çekiyorum tabi. Neden mutsuzuz çok mu ciddiye alıyoruz bu hayatı?

0|0
22|12

Kızlar Ne Diyor 22

• 18. yy bitimi itibari ile felsefeden arınıp edebiyete var gücüyle yüklendi insanoğlu. Hiç olmadığı kadar şiir, roman, deneme vs yazıldı ve insanların tinselliğini spekülasyona uğrattılar. Seven sevmeyen ölen yaşayan herkes acı çekiyor oldu. Acı moda oldu.

0|0
    0|0
  • Doyumsuzuz cunku. artik hicbirsey memnun etmiyor bizi hep daha fazlasini istiyoruz. elde etmek kolay oldugu icin de daha cabuk sıkılıyoruz.

0|1
    0|0
  • hayatı ciddiye almıyoruz. üç günlük olduğunu anlamak istemiyoruz. şu dakikaların bir daha geri gelmiceni unuturuyoruz. her ne için kendimizden mutluluğumuzdan taviz veriyorsak buna değmediğini göremiyoruz. herşeyi bırakıp kendimiz için yaşamamız gerektiğini anlamalı ve harekete geçmeliyiz. tabi teori de kolay da uygulama kısmında oldukça başarısızım ama adım adım uygulamalara başladım. yemişim dünyasını ben ne istersem o

0|0
    0|0
  • Mutsuz değilim şükürler olsun. Size gelince her seyi takmayin bence. Olaylara olumlu bakmaya calisin. insanlarin kotu yonlerinden cok olumlu yonlerini gormeye calisin falan filan

0|1
    0|0
    • 27gün

Öylede olmuo olumlu bakmak

• Hayatında aşk olmayanlar mutsuz bence

0|1
    0|0
  • İman eksikligi var diye dusunuyorum ve istedigimiz her seye sahip olmamizdan dolayi kaynaklanan bisey

0|0
    0|0
  • Beklentileri yüksek tuttuğundan

0|0
    0|0
  • Cocukların eksıkleri taksıtler kıra aıdat gıbı tum harcamalar bu kadar gercekken hayatı cıddıye almak zorundayım

0|0
    0|0
  • calisma sartlari sehir yasami buna zorluyor sanirim

0|0
    0|0
  • gozumuz yukselerde rahatimiz yerinde rahatimiz bozulmadan da anlamicaz sahip olduklarimizin degerini

0|1
    0|0
  • mutlu olman için birşeyler yap kendine beyne mutsuzluğu hipnoz edersen o şekilde olur fakat iyi şeyler düşün ki iyiolusn tabiki ciddiye almak gerekiyor lay lay lomda olmaz

0|0
    0|0
  • yetinmeyi bilmedikleri için. aç gözlü oldukları için. şükretmeyi bilmedikleri için. azla yetinmeyi bilmedikleri için. kadir kıymet bilmedikleri için. nankör oldukları için. bu içinler uzar gider...

0|0
    0|0
  • Mutlu olmayı ihmal etme.

0|0
    0|0
  • Beklentiler yüksek

0|0
    0|0
  • Sırf dünyalığı düşündüğümz için

0|0
    0|0
  • Cunku doyumsuzuz elimizdekinin kiymetini bilmeyip hep fazlasini istiyoruz buda mutsuzluk getiriyor

0|0
    0|0
  • Gereksiz insanları fazla önemsiyorsunuz. Sonra neden mutsuzuz diye başımızın etini yiyorsunuz

0|0
    0|0
  • Algısı yüksek olan kişiler mutsuz olur.

0|0
    0|0
  • valla bnde cok mutsuzum bunda en buyuk etken kendimim sanirsam

0|0
    0|0
  • açgözlü olduğumuz için...

0|0
    0|0
  • Yarın bir gün mutluluğun değerini bilelim diyek mi acaba

0|0
    0|0
  • Nasıl mutlu olayım soyle şimdi bana ailemden uzakta üniversiteye geldim okulda bir tane bile arkadaşım yok yurt da kalıyorum odadaki kızla anlayamıyorum ve yurttada arkadaşım yok bunlar yetmezmiş gibi sınavlar ve pazartesiden itibaren ne yapi cam bilmiyorum bunlarda yetmezmiş gibi özlem çekiyorum alışamadım sevmedim gitmek istiyorum ama izin vermiyorlar ağla deseler anlayacağım şimdisoyle bana nasil mutlu olayim hı?

0|0
    0|0
    • 27gün

senın yerınde olsa o okulu bitiri iyi bir meslek sahibi olurdum aynı hatayı bende yaptım ve şu an asgari ücretle calısıyorum

• 27gün

Ama ben gerçekten zor durumdayım sığınacak kendimden başka kimsem yok :( bir tane bile beni önemseyen arkadaşım yok okadar yalnızım ki anlatamam size gerçekten gitmek istiyorum gerçekten uzulmekten bıktım artık bu hayat benim hayatım değil su an ben böyle biri değildim okadar mutlu bir insandim ki hep gulerdim şimdi gulmeyi unuttum yemin ederim :'(

Erkekler Ne Diyor 12

• Hep bir adım fazlasını isteyip kendilerini bunalıma soktukları için. Ellerindekinin kıymetini bilmeyip az şükür ettikleri için. Evet insan oğlu her zaman daha iyisini fazlasını ister. Ama elindekilerinde kıymetini bilmek gerek. Hayat gelp geçiçi

0|0
    0|0
    • 28gün

Haklısın şükretmek önemli ama aile kurmak ıcın biraz daha iyi yasam sürmek için blkide fazlasını istyrz

• 28gün

Aslına bakarsan insan sahip olduğu şeyin nankörüdür

• 28gün

Mesele bu ara benim derdim gelecek kaygısı nasıl evlenirim diye dusunyrm iyi bir meslegm yok asgari ücret alıyrm bazen bunalıma bile giriuorm

• Hayır saçma ego yüzünden

0|0
    0|0
  • Tipim s. kik de ondan

0|0
    0|0
  • Doyumsuzlar

0|0
    0|0
  • Bu yaşananlar yüzünden ben aşırı mutlu olanları normal bulamıyorum

0|0
    0|0
  • Birbirimizin sıkıntılarını dinlesek destek olsak çok iyi olcakta insanların bazıları çok p*ç maalesef :( Dalga geçiyorlar yzüne Gülüp aRKNDAN İŞ CCEVİRTİYORLAR :(

0|0
    0|0
  • yoruyor hayat

0|0
    0|0
  • Sistem bu

0|0
    0|0
  • 3 günlük dünya da 3000 günlük sıkıntıyı tek seferde kendimize yüklediğimiz için olabilir

0|0
    0|0
  • Namaz kıl

0|0
    0|0
  • mutlu olmak için gelmedikki bre

0|0
    0|0
  • Çok şey istedikleri için.

0|0
    0|0
Yükleniyor...