Nasil bir toplum, ulke olduk böyle?

Vatan karis karis yok pahasina yabancilara satiliyor, teroristler itibar görüyor, hirsizlik, ahlaksizlik hatta vatana millete ihanet mesrulastiriliyor kimsenin sesi cikmiyor, sosyal medyaya yasak geliyor millet hooopp ayaga kalkiyor? Butun ulkede sigara alkol yasak edilse, ic savas cikar! Nasil bir millet olduk? Ne zaman kaybettik degerlerimizi?

Güncellemeler:
1ay Sapiklikta nirvanaya bakin
elderus 7 Xper Yaş: 43 eig 3% 1saat
sağlam giderin var demekki veletler bile kayıtsız kalamıyor sana

1|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Hastalıklı bir toplumuz artık. Ülkemiz de hasta.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Yine ses cikarmazlar

0|0
    0|0
    • 1ay

Sigarayi yasaklasinlar facebook gibi sayfalari Cin Cumhuriyeti gibi yasaklasinlar bak millet nasil ayaklaniyor...

Erkekler Ne Diyor 2

• merak etmeyin hastalıklı ruhlar yavaş yavaş içeriye tıkılıyor. bu ülke artık ankadan yönetilecek. İngiltere ya da abd tarafından değil

0|0
    0|1
    • 1ay

14 senedir yonetildigini kabul ediyorsun yani... Ancak tayp recepin ortakliklarina bakmalisin... onlar daimi yoneticisi tayp recepin ve o bas belasi oldukca bu ulke iflah olmayacak...

• 1ay

hayır 14 senedir değil. cumhuriyetin ilanından beri bu böyleydi. ülke bağımsızlığını yeni yeni kazanıyor.

• 1ay

yahu anladik akpyi destekliyorsunda atmasaydin bu kadar, iyiydi...

• islamcılar geldiğinden dine teslim olduğumuzdan beri

0|0
    0|1
    • 1ay

onlarin benim dinimi temsil ettigini de nereden cikardin? Islam dininin yasak ettigi ne varsa, onlar aksini yapti ve bunun Islam Dinini kullanarak yapti... Bu sebeple onlarin benim inancim olan Islam Dini'ni temsil etmelerini kabul etmiyorum...

• 1ay

Yooo benim hala hayatta olmam 5 yaşında kız çocuklarının pazarsa satılabildiği bir hukuk yerine 7-10 yaşında erkek çocuklarını düzenleri bile insani vicdani sınırlarda yargılayan laik demokratik bir ülkede olmamdan. :D konuyu yine çarpıtıyosun da. konu ne biliyomusun iğrenç inanışın :D

• 1ay

Konu senin sapikligin... Once insan olmayi dene sonra adapte olabilirsen fikir uretmeye baslayabilirsin...

Yükleniyor...