Bence erkekler için hayat daha zor. Peki ya sizce?

Elbette baba parası yiyip yaşayan, veyahut amele gibi işine gidip gelen kişilerden bahsetmiyorum.
bahsettiğim eğitimini almış, olgunlaşmış, gelecek kaygısı olan erkekler için

Okurken çalışırsın ailen sıkıntı çekmesin diye, derslerine abanırsın yüksek not ile mezun olmak için, yeri gelir ailenden ayrı kalırsın, güçsüz görüp ezmesinler diye spor yaparsın. Bir kızla muhabbet kurmak istersin kovalıyor derler, muhabbet kurmak istemezsin o kişi hoşuna gitmez pısırık derler.
bu böyle sıralanır da gider. Kızların da sıkıntıları vardır elbet. Lakin bizimkisi kadar etmez.

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ne alakası var? Ben küçük yaşımdan beri çalışıyorum aileme destek olmak adına ve kendim için aynı zamanda okul ve işi de yürütüyorum ki kızlarında gelecek kaygıları var

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Usta amele gibi işine gidip gelenlerden bahsetmiyorum derken şu an kaç paran var cebinde de bu kadar aşşağilayici bir konuşma icerisine giriyorsun ayrica kimse kimsenin ne kadat derdi ve sıkıntısı var bilemez seni olgunlaşmaya ve daha iyi bir düsünce yapisiyla görmeyi ümit ediyorum.

0|0
    0|0
    • Ayrica gelecek kaygisi olan olgunlaşmış kişilerden bahsediyorum demişsin ama hala aklın sevgili bulmak vs bu şeylere yoğrulmuş senin bir kendini tanimani kişiligini oturtman daha hayirli olucak.

• Sigortasiz 900₺ diye biseymi kaldi hangi yilda kaldin güncel haberlerden haberdar ol bence ayrica okumak sana bir iş imkani sunmaz kendini gelistirmek ve pazarlamayi iyi bilmek sana bir iş ve maddi imkan saglar

• Hangi şehirdesin bilmiyorum da Önceden İstanbul da yaşıyordum. Orada vardı.
      şu an İzmir de yaşıyorum. O parayı alan insanlar gördüm.

Kızlar Ne Diyor 4

• Erkeği kızı yok hayat herkese göre zor okurken ailen sıkıntı çekmesin diye çalışıyorsan bu senin vicdanınla olgunluğunla alakalı kızlar da çalışabiliyor. Hepimizin iyi ders notlarına ihtiyacı var ve çoğumuz ailemizden farklı şehirde okumak zorunda kalıyoruz. Güçsüz görmesinler diye spor yapmak senin kompleksin. Sen hiç istediğin saçı yaptığın için dayak yedin mi? benim sokak ortasında babası tarafından dövülen kız arkadaşım var insanın özgürlüğünün elinden alınmasından daha kötüsü yok ve bunlar herkes için geçerli.

0|0
    0|0
    • Özgürlük apayrı bir şey.
      Benim yakındığım durum erkeklerin birşeyleri elde etmesi için daha fazla uğraşması durumu.

Ama sen haklısın, haksızsın demiyorum. Kadınlar gitgide itibarsızlaştırılmaya ve o karanlık çağ örtüsüne sokulmaya çalışıldıkça kadınlar için hiç bir zaman özgürlük ifadesini kullanamayacağız maalesef.

• Ya he :d

0|0
    0|0
  • Hmm peki...

0|0
    0|0
  • Sağlam bir iş bulup adam olup sevdiğinize sahip çıkacaksınız başka zorluğunuz yok

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Sıkıntıların cinsiyet ayrımını yapmayın olum ya :D herkes kendi sıkıntısını bilir bir başkasını değil... Herkesin sıkıntısı da ortak değildir değişkendir... Aynı sıkıntılara sahip kişiler genellikle kanka olurlar ve sırdaş olurlar :)

0|0
    0|0
    • Hayatı ciddi gören herkes için sıkıntılar fazladır ancak günümüzde öyle bir durum varki.
      En basitinden Mavi mağazasına gittiğinde 2 kat erkek reyonu varsa 6 kat kadın reyonu oluyor. Günümüzde kadınlar para harcamaya daha yatkın olduğundan onların üzerine kurulmuş bir düzen var.

• Erkekler içinde bir sürü kahve hane var :D durum eşitleniyor bir yerlerde sen içini rahat tut :D

Yükleniyor...